Futsal Liga prvaka, skupina 2, 1. kolo, 23.10.2024, 20:00 h
Olmissum 6:2 Priština Futsal

Hat-trick Jurline, Olmissum rutinskom pobjedom otvorio nastup u Ligi prvaka

Petar Jenjić • srijeda, 23.10.2024.

Olmissum je upisao pobjedu u susretu prvog kola grupne faze Lige prvaka. Kosovska Priština nije bila previsoka prepreka i hrvatski doprvak lako je slavio...

Prvi protivnik hrvatskog doprvaka Olmissuma u grupnoj fazi Lige prvaka bio je kosovska Priština. Omišani su odigrali jako dobru utakmicu i upisali rutinsku pobjedu od 5:1.

Igraj na futsal utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski doprvak poveo je već u drugoj minuti susreta kada je poentirao Duje Kustura, dok se asistencija upisala Josipu Jurlini. Asistent za prvi pogodak upisao se u strijelce u osmoj minuti.

Nakon malo više od 15 minuta igre Kustura se još jednom upisao u strijelce za 3:0. Do kraja poluvremena nije bilo novih promjena. Svoj drugi pogodak na susretu Jurlina je postigao na isteku 27. minute.

Uslijedio je zgoditak Uroša Đurića, nakon čega je Priština došla do svog gola. Strijelac je bio Jeton Rukoveci. U 35. minuti domaćin je poentirao za 5:2 preko Drilona Maxharraja, a pobjedu hrvatske momčadi u zadnjim trenucima potvrdio je Josip Jurlina za svoj hat-trick.

Dodajmo i to da su u skupini 2 još Braga i Interobal Plzen. Olmissum sljedeću utakmicu igra protiv portugalskog kluba već u četvrtak, dok će u subotu igrati protiv češke momčadi. test