Veliki istanbulski derbi pripao vodećem Galatasarayu

HINA, Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 28.10.2024.

Galatasaray je učvrstio vodeću poziciju na ljestvici turskog prvenstva slaveći protiv Bešiktaša s 2:1. U zanimljivom dvoboju Bešiktaš je smanjio u samoj završnici susreta...

U posljednjem susretu desetog kola turskog nogometnog prvenstva, velikom istanbulskom derbiju, Galatasaray je pobijedio Bešiktaš s 2:1 učvrstivši se na prvom mjestu ljestvice.

Igraj na utakmice turskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo u 13. minuti golom Kolumbijca Davinsona Sancheza koji je zabio na asistenciju Brazilca Gabriela Sare.

Brazilac je asistirao i nigerijskom napadaču Victoru Osimhenu u 67. minuti za 2:0. U posljednjim trenucima susreta Emest Muci je smanjio na 2:1.

Bila je to deveta pobjeda uz jedan remi Galatasaraya, koji vodi na ljestvici turskog prvenstva s 28 bodova.

Na drugom mjestu je Samsunspor sa 22 boda, Fenerbahče i Bešiktaš imaju po 20 bodova. test