NK Dinamo 82 - Bad blue boys 3:0 (0:0)

NK Dinamo 82: Marić, Dragičević, Vlak, Hadžić, Zajec, Mustedanagić, Bogdanović, Bručić, Kranjčar, Mlinarić, Deverić; rezerve: Hohnjec, Stipić, Braun, Arnautović, Cerin. Trener: Ćiro Blažević.

Bad blue boys: Bekavac, Katušić, Zorić, Dvoravić, Kovač (kap.), Pavić, Cerin, Čuček, Likar, Botonjić, Ćurković; rezerve: Čalušić, Rašić, Novosel, Novak, Zujić, Babić. Trener: Rudi Belin.

Strijelci: 1:0 - Deverić; 2:0 - Kranjčar; 3:0 - Mlinarić

Prvo poluvrijeme ove revijalne utakmice obilovalo je prilikama u prvom dijelu, a kasnije, kada je ponestalo snage s obje strane, do izražaja je došla bolja tehnička pripremljenost gereracije iz 1982. godine.

S obzirom na nepripremljenost obiju ekipa, izmjene igrača bile su leteće, kao u hokeju. Pristojno popunjena sjeverna tribina bila je odlična podrška obim ekipama i odlična uvertira za glavni događaj dana na maksimirskom stadionu. Poluvrijeme je, s obzirom na "malo" slabiju fizičku pripremljenost svih igrača, skraćeno na 35. minuta.

U pauzi poluvremena nekadašnji kapetan Dinama, Zvonimir Boban, položio je u ime svih navijača Dinama vijenac na spomenik palim Bad blue boysima u Domovinskom ratu.

Čerček, Boban, Blažević, Kranjčar i Zajec trenutak prije polaganja (Snimio: Dražen Patarčić)

Početak drugog poluvremena pripao je Dinamu, čiji su igrači znali iskoristi svoje znanje, za razliku od BBB, koji su fizički pali.

Stjepan Deverić je u početnim je minutama drugog poluvremena uspio izmaknuti svojem čuvaru na desnom boku i kraj istrčalog vratara poslati loptu u gol.

Drugo su poluvrijeme obilježile česte leteće izmjene u obje ekipe. Nakon odlično proigrane akcije Deverića i Kranjčara sredinom drugog polouvremena, Kranjčaru nije bilo teško prebaciti istrčalog vratara i povećati rezultat na 2:0. Svoju terensku nadmoć tokom cijelog drugog poluvremena Dinamo 82 završio je prekrasnim pogotkom Marka Mlinarića na asistenciju Stjepana Deverića.

Po završetku susreta specijalni četveročlani novinarski žiri izabrao je za najboljeg igrača utakmice Stjepana Deverića, kojem je prigodan poklon uručio Marijan Čerček.