Reja: "Lazio ne zaslužuje ovu situaciju"

Borna Rupnik četvrtak, 11.02.2010.
Reja: "Lazio ne zaslužuje ovu situaciju"
Foto: Sandro Donda

Edoardo Reja od utorka je novi trener rimskog Lazija, a po povratku u Italiju istaknuo je da njegov novi klub zaslužuje više od borbe za opstanak...

Lazijev pad u zonu ispadanja primorao je upravu rimskog kluba da se zahvali Davideu Ballardiniju na suradnji, a spasitelja su pronašli u Edoardu Reji, strategu splitskog Hajduka. Talijan je tako brzo završio hrvatsku epizodu.

Ne boji se zadatka koji je pred njim. "Ovo je zasigurno velik izazov", izjavio je Reja po dolasku na Lazijevu klupu, a prenose strani mediji.

"Lazio je klub s izraženim vrijednostima", dodao je, "i ne zaslužuje biti u situaciji u kojoj se sada nalazi".

Rejin dolazak mogao bi značiti i preporod rimske karijere Christiana Ledesme. Argentinski bi nogometaš za sastav Lazija trebao konkurirati već u nedjelju protiv Parme. "Ledesma se nalazi zajedno s ekipom", potvrdio je Igli Tare.

Lazio je nakon 23 odigrana kola na 18. poziciji prvenstvenog poretka, s 22 osvojena boda. Lošiji su samo Siena i Atalanta.

Serie A

1Inter 3889:35+5487
2Napoli 3858:36+2276
3Roma 3859:31+2873
4Como 3865:29+3671
5Milan 3853:35+1870
6Juventus 3861:34+2769
7Atalanta 3851:36+1559
8Bologna 3849:46+356
9Lazio 3841:40+154
10Udinese 3845:48-350
11Sassuolo 3846:50-449
12Parma 3828:46-1845
13Torino 3844:63-1945
14Cagliari 3840:53-1343
15Fiorentina 3841:50-942
16Genoa 3841:51-1041
17Lecce 3828:50-2238
18Cremonese 3832:57-2534
19Verona 3825:61-3621
20Pisa 3826:71-4518

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Serie A

1Inter 3889:35+5487
2Napoli 3858:36+2276
3Roma 3859:31+2873
4Como 3865:29+3671
5Milan 3853:35+1870
6Juventus 3861:34+2769
7Atalanta 3851:36+1559
8Bologna 3849:46+356
9Lazio 3841:40+154
10Udinese 3845:48-350
11Sassuolo 3846:50-449
12Parma 3828:46-1845
13Torino 3844:63-1945
14Cagliari 3840:53-1343
15Fiorentina 3841:50-942
16Genoa 3841:51-1041
17Lecce 3828:50-2238
18Cremonese 3832:57-2534
19Verona 3825:61-3621
20Pisa 3826:71-4518

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik11.02.2010. u 14:48
    lazio radi tradicije i navijaca mora ostat u ligi jer je iz gl grada it gubi 2 derbija te godine i to se nece dog pogotovo dok je torino u 2 ligi ...sve se to gr rima spasit..a reja im ne moze nista pomoc ..nije u soldima sve tananana
    Obrisan korisnik