Eliomar ostaje u Puli

Mihaela Bradovski subota, 11.12.2010.
Eliomar ostaje u Puli
Foto: Davor Sajko

Po završetku jesenskog dijela sezone stručni stožer Istre 1961 krenuo je sa slaganjem kadra za proljetnu dionicu. Pulu je do sada napustio napadač Boško Stupić, no dobra vijest za sve navijače kluba ostanak je Brazilca Eliomara...

Eliomar je pristao na smanjivanje plaće te će tako ostati članom trenutno 15-plasirane momčadi prvoligaškog društva.

Zoran Vulić u potpunosti će moći računati na usluge ovog 23-godišnjeg ofenzivca, obiteljski problemi koji su ga mučili i zbog kojih je u aktualnoj sezoni odigrao tek četiri utakmice sada su prošlost.

Što se tiče novih odlazaka nastupi Asima Šehića osigurali su mu upite za njegove usluge i ne bi čudilo kada bi ovaj 29-godišnjak krenuo Stupićevim stopama. Najizgledniji je odlazak u Tursku. Osim za Šehića interes su kupci pokazali i za Alimija, Markovića te Slobodana Stranatića.

Istrani će od ponedjeljka i službeno postati stanovnici novog stadionskog zdanja Aldo Drozina, a na novom stadionu priključit će im se i četvrtoligaš Istra.

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik11.12.2010. u 15:53
    Još ovo nije dno...Igrati će svi oni za dokazivanje i da se prodaju. Vrlo brzo. Ali stadion koji je točno po mjeri grada i kluba svakako veseli.
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik11.12.2010. u 15:19
    kako ti klubovi iz druge lige, i s dna prve uopce kupuju igrace? nemam predodzbu o tome, imaju oni uopce novac?
    Obrisan korisnik