Hajduk pobijedio u Sinju, otišao Anderson

Bernard Jurišić srijeda, 10.02.2010.
Hajduk pobijedio u Sinju, otišao Anderson
Foto: Duje Bonačić

Hajduk je danas započeo svoj život bez već bivšeg trenera Edoarda Reje. Samo nekoliko sati nakon što su ostali bez Talijana na svojoj klupi, nogometaši Hajduka imali su prvi ispit i pobijedili sinjskog drugoligaša Junaka...

Nogometaši Hajduka odradili su prvi susret bez Edoarda Reje na svojoj klupi. Na gostovanju u Sinju, koje je jutros bilo upitno zbog loših vremenskih uvjeta, Hajduk je pobijedio drugoligaša Junaka 3:2 pred nešto više od 1.000 gledatelja.

Hajduk je poveo pogotkom Livaje (28.), zabilis u još Ibričić (60.) i Tomasov (80.), a privremeni preokret domaćinima su donijeli Midenjak (35.) i Poljak (45.).

Splitsku je momčad s klupe vodio dosadašnji Rejin pomoćnik Joško Španjić, koji vrlo vjerojatno ipak neće naslijediti Talijana na Hajdukovoj klupi. Novo rješenje trebalo bi stići već u četvrtak i debitirati na Hajdukovoj klupi u subotu od 15:30 sati u prijateljskoj utakmici protiv sarajevskog Željezničara.

Osim Reje, Split je napustio i brazilski napadač Anderson dos Santos, koji je minuli tjedan bio na probi. Zaključeno je da visoki Brazilac trenutno nije u tjelesnom stanju koje sugerira da bi mogao biti od koristi "bilima" u proljetnom lovu na Dinamo.

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik10.02.2010. u 21:28
    anderson je ipak costa..hehehhehe
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik10.02.2010. u 21:08
    BITNO!!!! 1000 GLEDATELJA!!! OČITO ZA NEKE SANAK PUSTI!!
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik10.02.2010. u 18:27
    A jest loš ovaj Junak, pa da nisu uspjeli ni nerješeno odigrat :)
    Obrisan korisnik