Ismajli: "Nije važno tko je zabio, odlično funkcioniramo kao momčad"

Petar Jenjić ponedjeljak, 11.02.2019.
Ismajli: "Nije važno tko je zabio, odlično funkcioniramo kao momčad"
Foto: FaH

Branič Hajduka Ardian Ismajli bio je sretan što se upisao u strijelce, no ističe kako je važnije da je momčad odigrala jako dobru utakmicu...

Ardian Ismajli postigao je vodeći pogodak Hajduka u pobjedi protiv Lokomotive 2:1. Bio je to njegov drugi gol u dresu splitske momčadi, a kako kaže za službene stranice kluba, jako je sretan zbog toga.

"Radili smo naporno na pripremama i sada nam se vraća. To se pokazalo u ove dvije utakmice, jako sam sretan zbog pogotka, ali još sretniji zbog pobjede i igre cijele ekipe. Idemo dalje, pred nama je utakmica protiv Rijeke, moramo se što bolje pripremiti."

Još jednom je Ismajli pohvalio svoju momčad koja je jako dobro krenula u proljetni dio sezone.

"Jako sam sretan što igramo ovako dobro. Nije važno tko je zabio, odlično funkcioniramo kao momčad. Bili smo bolji od prve do posljednje minute i mogli smo pobijediti većom razlikom. Drago mi je i zbog navijača, došli su u veliko broju podržati nas, a mi smo im poklonili pobjedu", zaključio je igrač Hajduka za službene stranice kluba. test

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!