Ništa od nasljednika

Vedran Attias utorak, 10.08.2010.
Ništa od nasljednika
Foto: Kristijan Komarica

Nogometni klub Dinamo je u 12 sati sazvao konferenciju za medije na kojoj se, prema nekim informacijama, trebalo objaviti ime novog trenera, no to se nije dogodilo...

Dinamo nema vremena čekati i dugo tražiti nasljednika Velimira Zajeca. Prva utakmica protiv Mađara je već sljedećeg tjedna i Dinamo mora brzo reagirati i naći pravu zamjenu. Naravno, ne treba srljati, no obzirom da su iz kluba sazvali konferenciju za novinare, logično je bilo očekivati kako je Dinamo dobio novog trenera, no - to se nije dogodilo.

"Odlazak Velimira Zajeca dogodio se isključivo i jedino iz razloga zbog rezultatskog podbačaja. Mislimo da je ovo pravi potez, a vrijeme će pokazati istinu odnosno jesmo li pogriješili ili ne", još jednom je jasan bio izvršni dopredsjednik Dinama Zdravko Mamić.

Vezane vijesti

Kao i sa svim trenerima, Dinamo se sa Zajecom rastao na gospodski način: "Gospodin Zajec je poručio kako ide u Atenu obaviti neke privatne stvari i da očekuje naći se sa mnom na piću kada se vrati."

Očito je kako je pronalazak novog trenera pravi posao koji se ne može obaviti samo tako i preko noći pa tako potraga i dalje traje.

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik11.08.2010. u 03:05
    (Ne)Zdravku može pomoć jedino.... dr. Borben Uglješić
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik10.08.2010. u 17:53
    Negdje sam pročitao da bi na klupu Dinama mogao doći Niko Kovač.Ma nijeli dosta seljaka u Nogometu-sada trebaju i seljačine doći...
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik10.08.2010. u 16:43
    A što mislite o kombinaciji Štimac trener a Mamić predsjednik? Koliko bi ta ljubav trajala?
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik10.08.2010. u 16:34
    pa onda bi i buraza trebao otpustiti i on je sa zajecom bijo na klupi e to bi bilo posteno zar ne
    Obrisan korisnik
  • aristotel10.08.2010. u 15:22
    ne zdravko odmah.. prvo zoran pa tek onda zdravko..
    aristotel