"Opraštam se sa Zagrebom"

Mihaela Bradovski, Borna Rupnik srijeda, 12.05.2010.
"Opraštam se sa Zagrebom"
Foto: Yasuyuki Nagatsuka

Zagrebov trener Igor Štimac najavio je svoj odlazak s klupe prvoligaša iz Kranjčevićeve. Posljednje kolo HNL-a bit će njegova posljednja utakmica u taboru Pjesnika...

Utakmica u Zadru bit će posljednji okršaj Igora Štimca na klupi Zagreba. Trener koji je u Kranjčevićevoj naslijedio Luku Pavlovića objavio je da će poslije četvrtka raskinuti suradnju.

"U četvrtak slijedi moj oproštaj s igračima Zagreba. Zagreb se spasio, a Zadar je u istoj situaciji jer je evidentno da će ispasti Croatia iz Sesveta i eventualno Međimurje", izjavio je strateg Pjesnika.

Istaknuo je da nije zadovoljan borbom za opstanak te da smatra da je njegov mandat bio itekako uspješan: "Ja sam perfekcionist, težim mnogo većim stvarima od čuvanja prvoligaškog statusa. U mom je ciklus Zagreb bio najefikasnija momčad lige s 39 golova, na što mogu biti ponosan, a bez obzira na sve nedaće, nesreće i pritužbe skupili smo dovoljno bodova za četvrto mjesto".

"Zapravo, skupio sam samo tri boda manje od Dinama, a moglo se više, iako je nedostajalo malo sreće i koncentracije", dodao je.

"Po pitanju očuvanja statusa mogu biti zadovoljan, a utakmicu u Zadru odradit ćemo iako smo oslabljeni", nastavio je Igor Štimac, koji nije želio sugerirati novo rješenje na klupi Zagreba.

"Neću nikoga predlagati, Zagreb će znati dobro izabrati. A ako stvari krenu po zlu, uvijek možete zvati mene", završio je kroz šalu.

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik12.05.2010. u 18:22
    kakav luzer! i taj bi nam bio izbornik, pa taj se na prvoj prepreci "oprašta". napravi dar mar u hnl-u i ode, pobjegne ko zadnja pizda. onda uništi sve što je od mladosti pavlović stvorio u zagrebu i dovede neke jeftilene žeftone i trubipuške i opet sve uništi (uuu jeben mu je napredak s... [više na forumu]
    Obrisan korisnik
  • Obrisan korisnik12.05.2010. u 16:46
    ajde oprosti se već i povedi onog padavičara krstanovića sa sobom...
    Obrisan korisnik