Pelaić opet slomio nogu

Bernard Jurišić ponedjeljak, 01.12.2008.
Pelaić opet slomio nogu
Foto: Bruno Karadža

Hajdukov nogometaš Mladen Pelaić doživio je drugi lom noge u nešto više od pola godine. Taman kad se počeo polako vraćati treninzima nakon loma kojeg je doživio prošlog proljeća u utakmici protiv Cibalije, Pelaić je doživio novu nesreću...

Za Mladena Pelaića je i ova sezona definitivno završena. Hajdukov desni bočni, kojemu je Cibalijin nogometaš Mario Andričević slomio nogu na utakmici između Hajduka i Cibalije u travnju, doživio je novu nesreću i novi lom.

Nakon jučerašnje utakmice između Hajduka i Osijeka, Pelaić je na putu prema kući slomio istu desnu nogu preskačući jedan manji zid. Očito je nezgodno doskočio i doživio novi prijelom. Kakva-takva sreća u nesreći je što se prijelom nije dogodio na istom mjestu gdje i prethodni.

Pelaić je imao velikih problema nakon prvog loma jer mu se rana inficirala, što je produžilo proces oporavka. Novi težak prijelom udaljit će 25-godišnjeg Zagrepčanina još nekoliko mjeseci od terena.

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!