Petrović: 'Nadam se da ćemo nastaviti kako smo odigrali posljednje dvije utakmice'

Petar Jenjić nedjelja, 09.02.2020.
Petrović: 'Nadam se da ćemo nastaviti kako smo odigrali posljednje dvije utakmice'
Foto: Pixsell

Trener Intera Željko Petrović kazao je da imaju za čim žaliti iz utakmice protiv Osijeka, protiv kojeg su mogli uzeti i pobjedu...

Inter je jučer stigao do boda u Gradskom vrtu protiv Osijeka, a trener Željko Petrović zadovoljan je tim, ali i žali za prilikama.

"Naravno, da je netko pitao prije utakmice, bili bismo prezadovoljni bodom. No, ako se pogleda što smo promašili u prvom poluvremenu, sada možemo žaliti za sva tri. Trebamo žaliti i 90. minutu, dva na jedan i stopostotnu priliku za gol. Teško da će se ikad više pružiti ovakva prilika za pobjedu u Gradskom vrtu."

Petrović je za sada na dobrom putu, a u dvije utakmice njegova je momčad osvojila četiri boda, jako važna u borbi za ostanak. U Gradski vrt stigao je prvi put nakon 30 godina.

"Ovdje sam igrao puno utakmica, i s Budućnosti i s Dinamom. Dolazio sam često kod obitelji Šuker koja je živjela blizu stadiona. Ovaj nam bod znači puno i nadam se da ćemo nastaviti kako smo odigrali posljednje dvije utakmice." test

FOTO: Davor Javorovic/PIXSELL

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!