Slavenu novi krov, Istri reflektori

Borna Rupnik četvrtak, 14.10.2010.
Slavenu novi krov, Istri reflektori

Nogometni zaljubljenici u Koprivnici moći će Slaven Belupo uskoro pratiti pod većim krovom, a oni u Istri svoje igrače sada mogu pratiti i uz svjetlost reflektora...

Na dva hrvatska nogometna stadiona pripremljeni su radovi - u Koprivnici se proširuje krov, a u Pulu su stigli reflektori.

Slaven Belupo organizirao je proširenje krova nad tribinom koja je zasad bila natkrivena samo na središnjem dijelu, a za dvadesetak dana gledatelji neće kisnuti ni s lijeve ni s desne strane spomenutog dijela.

Pod krov Gradskog stadiona tada će stati više od tisuću koprivničkih gledatelja, što znači da bi Slaven Belupo u dane vremenskih neprilika ipak mogao dobiti i ponekog navijača više na tribinama.

U međuvremenu su na stadionu Aldo Drosina u Puli postavljeni reflektori te će nogometaši Istre 1961 u budućnosti možda zaigrati i u nekim večernjim satima te tako omogućiti svojim simpatizerima zasad nedoživljeno iskustvo.

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Weasley14.10.2010. u 17:21
    kaj nisu reflektori bili jedan od uvjeta za sudjelovanje u prvoj hnl?
    Weasley
  • labrador240114.10.2010. u 17:10
    Kad se u Puli izgradi novi stadion,da.
    labrador2401
  • The_Killer_000714.10.2010. u 17:07
    imaju li sad svi prvoligasi reflektore???
    The_Killer_0007
  • Weasley14.10.2010. u 13:57
    bio sam prošle godine u koprivnici na stadionu i stvarno je taj krov premali za taj stadion jer natkriveno samo nekih 200-tinjak mjesta...možda i druge godine dođem vidjeti kaj se promijenilo...
    Weasley
  • Obrisan korisnik14.10.2010. u 13:25
    malo pomalo, nek se obnavljaju stadioni, tj. neka poprimaju kvalitetniji komfor i bit će nas više na utakmicama... ne trebaju to biti grandiozni i skupi stadioni, ali moraju se fazama završavati i pretvarati u sportska borilišta s kojih se neće gledati livade! Bravo za ova dva kluba
    Obrisan korisnik