Toplak: 'Nadam se da će s testiranjem sve biti u redu i da ćemo se moći vratiti nogometu'

Branimir Korać četvrtak, 14.05.2020.
Toplak: 'Nadam se da će s testiranjem sve biti u redu i da ćemo se moći vratiti nogometu'
Foto: Pixsell

Trener Varaždina Samir Toplak još jednom izražava razočaranje što će se igrati pred praznim tribinama, a odluku o pet izmjena pozdravlja iako tvrdi da će ona više koristiti onima najjačima...

Stav Samira Toplaka je jasan, HT Prva liga trebala bi se nastaviti s djelomično popunjenim tribinama. Toplak vjeruje da barem dio navijača može na stadion.

"Nama su najveći hendikep i problem prazne tribine, ljudi su se zaželjeli nogometa koji se i igra zbog njih. Potpuno razumijem odredbe Nacionalnog stožera, ali mi imamo stadion od osam tisuća mjesta i ne vidim zašto na tribinama ne bi bio barem dio navijača. Ne mora ih biti tisuću, ali barem 300 ih se može osigurati uz razmak, igra se na otvorenom", kaže Toplak za Sportske novosti.

Što se tiče promjene u pravilima i dozvole vršenja pet izmjena, tu odluku pozdravlja.

"To je dobra odluka, uvijek postoji mogućnost većeg broja ozljeda. Od ove odluke najviše koristi imat će Dinamo, Rijeka, Hajduk i Osijek. Sada se prvenstveno nadam da će s testiranjem sve biti u redu i da ćemo se vratiti nogometu." test

FOTO: Dubravka Petrić/PIXSELL

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!