Toplak: 'Treba mi puška da se ubijem kako gubimo bodove'

Matej Kačan nedjelja, 08.05.2022.
Toplak: 'Treba mi puška da se ubijem kako gubimo bodove'

Trener Gorice Samir Toplak na specifičan je način prokomentirao remi s Lokomotivom i greške svoje ekipe koje su donijele prosipanje vodstva iz prvog poluvremena...

Iako je Gorica prekinula niz od tri poraza, Samir Toplak teško može biti sretan remijem s Lokomotivom. Bolja je bila Gorica u prvom dijelu i mogla je prelomiti utakmicu, ali je bodove prosula svojim greškama.

"Treba mi puška da se ubijem kako mi primamo golove i gubimo bodove. To je nevjerojatno, iako je Lokomotiva momčad koja zna kazniti i najmanje opuštanje što nam se dogodilo njihovim golom na kraju poluvremena."

Gorica je bila bolja u prvom poluvremenu, ali ju je pogodak presjekao pa su Zagrepčani bili bolji u drugom dijelu, a na kraju je remi pravedan.

"U drugom dijelu previše grešaka, ali ipak smo se na kraju izvukli poraza, što je ipak važno i dobro", rekao je Toplak. test

FOTO: HNK Gorica

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!