Tudor: "Sudac je skoro uništio derbi"

Bernard Jurišić subota, 31.10.2009.
Tudor: "Sudac je skoro uništio derbi"
Foto: Sandro Donda

Pomoćni trener Hajduka Igor Tudor pohvalio je izdanje svojih igrača u večerašnjem derbiju i zamjerio sucu Batiniću na lošim odlukama tijekom 90 minuta...

Igor Tudor nakon utakmice bio je sretan zbog pobjede protiv najvećeg rivala, koja je vratila "krv u glavu" cijelom stručnom stožeru i igračkom kadru splitske momčadi.

"Dobra utakmica i zaslužena pobjeda Hajduka. Odigrali smo kako smo htjeli, osim dva gola imali smo još šansi i mislim da je naša pobjeda posve zaslužena. Jako sam zadovoljan pristupom, mislim da će se svi složiti da je Hajduk danas bio bolji protivnik, a Dinamo osim vratnice iz slobodnog udarca nije imao šansu u drugom dijelu."

Uz pohvale na adresu svoje momčadi, Tudor nije imao nikakve riječi hvale za arbitražu osječkog suca Batinića večeras.

"Sudac Batinić je bio najlošiji sudionik ove utakmice i skoro je upropastio derbi. Nije dao crveni karton Slepički na Andriću, a Pandža nije zaslužio onakav crveni karton. Svirao je dosta nepostojećih prekršaja, puno je griješio na štetu obje momčadi i mislim da naš derbi zaslužuje bolje suđenje."

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!