Uvjerljiva pobjeda Istre 1961

Nikola Vlahović srijeda, 28.07.2010.
Uvjerljiva pobjeda Istre 1961
Foto: Duje Bonačić

Nakon katastrofalnog otvaranje sezone i visokog poraza na Poljudu, nogometaši Istre 1961 odradili su prijateljsku utakmicu.

Trener Istre, Ante Miše, bio je razočaran nakon gostovanja u Splitu te je naglasio da mu nije jasno kako su neki igrači katastrofalno odigrali prvih 45 minuta utakmice.

Pred nova iskušenja u prvenstvu, Istra je jučer odigrala prijateljsku utakmicu protiv Selekcije Bujštine. Kako javlja Glas Istre, razlika u kvaliteti bila je očita te je Istra slavila s uvjerljivih 4:0.

Miše je na teren poslao najjaču jedanaestoricu u formaciji 4-4-2, a umjesto Župana od prve minute je krenuo Žuržinov. Župan je osjetio zatezanje zadnje lože pa Miše nije želio s njim riskirati.

Puljane je u vodstvo u 13. minuti doveo Asim Šehić koji je precizno realizirao najstrožu kaznu. Isti igrač je glavom zabio u 38. minuti, a ostala dva gola gledatelji su vidjeli u drugom poluvremenu.

Nakon tri minute igre u nastavku za visokih 3:0 pogodio je Stupić, a svoj prvijenac u dresu Istre postigao je i novopridošli Hadžić.

U drugom kolu domaćeg prvenstva, momčad Ante Miše na svom će terenu ugostiti Zagreb.

Prijateljska utakmica: Istra 1961 - Selekcija Bujštine 4:0

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

  • Najnovije
  • Najčitanije

SuperSport HNL

1Dinamo 3693:28+6586
2Hajduk 3661:36+2568
3Varaždin 3647:46+154
4Rijeka 3649:36+1353
5Lokomotiva 3640:52-1244
6Istra 1961 3639:50-1143
7Gorica 3640:48-841
8Slaven Belupo 3646:61-1541
9Osijek 3627:49-2235
10Vukovar 1991 3637:73-3628

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik28.07.2010. u 15:57
    Šehić je legenda!
    Obrisan korisnik
  • šiškebab28.07.2010. u 15:09
    ne...nije bio ni rezerva!
    šiškebab
  • Obrisan korisnik28.07.2010. u 12:29
    jel branio lovrić? ;)
    Obrisan korisnik