Balakov: "Nije normalno kako mi gubimo"
Nova loša predstava igračima Hajduka ovaj put je značila i oproštaj od kupa, a Zagrebašima ostaje zadovoljstvo da se nakon niza loših rezultata u prvenstvu stvari konačno pokreću na bolje.
Trener Hajduka Krassimir Balakov je otvoreno rekao kako je razočaran posljednjim rezultatima, ali i kako će u prvenstvenoj pauzi sve podrobno analizirati. S druge strane Gordan Ciprić je bio presretan ostvarenim uspjehom, ali čvrsto je ostao na zemlji priznavši kako je i sreća odigrala svoju ulogu.
Balakov je na otvaranju konferencije za medije posebno naglasio manjak karaktera u njegovoj momčadi: "Nije normalno kako mi gubimo utakmice. Razočaran sam što je mojoj momčadi ponovno nedostajalo karakternosti u igri. Mladi daju sve od sebe, ali tu se pojavljuje i problem iskustva."
Vezane vijesti
Zagreb jedanaestercima izbacio Hajduk
30.11.2011.
Nakon poraza od Lokomotive i sada Zagreba očito je kako Bilima ne leži glavni grad: "Naš cilj je je bio držati loptu što dalje od naših vrata. Nismo u tome uspjeli i sada moramo dalje. Nećemo tražiti alibije."
"Iako su nam šanse teoretske, još imamo bitku u prvenstvu, ali i za jedno od mjesta koje vode u Europu. Nije ovo normalna situacija u kojoj se nalazimo." dodao je trener Hajduka.
Tijekom tjedna Bugarin je posebno naglašavao kako je ovo "utakmica sezone". Na pitanje osjeća li se sada izdano i kakvu reakciju uprave očekuje, Balakov je rekao: "Ne osjećam se izdano ni najmanje, jer to su mladi igrači koji su podložni oscilacijama i potrebno je dosta strpljenja. Podbacili smo u napadu. Mi smo profesionalci i za susret sa Zadrom se moramo dignuti u svim segmentima igre, moramo popraviti dojam.. Uprava će se očitovati, ali i kazne su sastavni dio posla."
Gordan Ciprić je bio prilično iskren u svom izlaganju netom po završetku susreta: "Znao sam da ćemo morati odigrati vrhunski kako bi nadoknadili minus is Splita. Mora se priznati kako smo imali i sreće, Vidaković je obranio čudo na samom kraju utakmice. Što reći o jedanaestercima, to je totalna lutrija koja je danas otišla na našu stranu."
Ipak, Zagreb je imao više od igre i stvari mogao riješiti i ranije: "Stvari su se razvijale povoljno, ali mogli smo i ranije riješiti pitanje pobjednika. No, za postići zgoditak u 87. minuti trebate imati i malo sreće. Za jedanaesterce sam imao čak devetoricu spremnih, ništa nisam želio prepustiti slučaju."
- Najnovije
- Najčitanije


Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
11 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
11 sati•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
14 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
15 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
15 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
20 sati•Francuski nogomet

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
21 sat•Španjolski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
14 sati•Ostale lige

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
21 sat•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
11 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
15 sati•SuperSport HNL

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
11 sati•Španjolski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
1 dan•Ostale lige
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik01.12.2011. u 19:07Balakov je došao po novac... Nema on osjećaja za Hajduk...Igra se sa Legendom i ponosnom poviješću...

- Obrisan korisnik01.12.2011. u 18:59Problem nije samo kod Hajduka, nego u cijeloj Hrvatskoj! Jednostavno se za dres vise ne gine. Umisljenim "zvjezdama" Dinamo/Hajduk itd. predstavljaju samo odskocnu dasku da se dobro prodaju, drugo ih ne interesira!

- Obrisan korisnik01.12.2011. u 18:16Kad pobjeđuješ svi su Hajduk,a kad gubiš tu smo mi,NAJVJERNIJI!!!!!!

- Obrisan korisnik01.12.2011. u 11:46Koliko god da Dinamo bio u formi ili ne bio, Hajduk mu debelo pomaže svojim lošim igrama i rezultatima... Doduše ovo je bila kup utakmica ali i u prvenstvu je ista situacija.

- Obrisan korisnik01.12.2011. u 00:10Strasno, srozavanje totalno iako tko moze reci da je STRASNO iznenadjen?? Da, Hajduk je bio favorit ali ne preveliki, a sto je najgore slavlje igraca Zagreba je bilo ogromno.....a dobili su Hajduka...nes ti naseg Hajduka..nazalost. bring on next season

HNK Hajduk Split 2026./2027.
Danas u 07:36
Arsenal F.C.
Danas u 04:57
GNK Dinamo 2026./2027.
Danas u 00:49
HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027
Jučer u 23:35
3. HNL - istok
Jučer u 23:34
HNK Orijent
Jučer u 22:26







