Srebrni rukometaši stigli u Zagreb

HINA ponedjeljak, 07.02.2005.

U zagrebačku zračnu luku Pleso oko 13 sati sletio je posebni zrakoplov "Croatia Airlinesa" s rukometašima Hrvatske koji su na Svjetskom prvenstvu u Tunisu osvojili srebrnu medalju...

U zgradi Zračne luke članove rukometne reprezentacije dočekalo je nekoliko stotina navijača, a u VIP salonu naše reprezentativce na čelu s šefom stručnog stožera Linom Červarom prvi je pozdravio dogradonačelnik Zagreba Milan Bandić, zatim potpredsjednica Vlade Jadranka Kosor i predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO) Zlatko Mateša.

Slika 1 od 2.
Foto: FaH

Svi su oni zahvalili rukometašima na sjajnim utakmicama i trenucima radosti koje su nam podarili, ne samo tijekom ovog prvenstva, jer je ova generacija igrača osvojila zlato sa prošlog Svjetskog prvenstva u Portugalu i Olimpijskih igara u Ateni.

Igrači, vidno umorni i neispavani, isticali su kako je izuzetno teško u dva tjedna odigrati deset utakmica u visokom ritmu pogotovo kada su ih pritisle ozljede, ali su obećali da će se za Europsko prvenstvo 2006. u Švicarskoj još bolje spremiti i ponovno popeti na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja.

Danas poslijepodne srebrne rukometaše primit će predsjednik Vlade dr. Ivo Sanader, a onda i predsjednik Republike Stjepan Mesić koji će im uručiti državna odličja za sportske uspjehe.

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Povezani tagovi

RukometSkrol

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!