Upozorenje hrvatskim navijačima zbog rekvizita

Bruno Blumenschein subota, 17.06.2006.

Neki od nizozemskih navijača koji su htjeli ući na stadion u Stuttgartu su se morali skinuti, ali ne zbog sigurnosne provjere već zbog nošenja naramenica za hlače koje su imale na sebi logo od nizozemskog proizvođača piva...

Proizvođači piva i dnevne novine su za vrijeme Svjetskog prvenstva u Njemačkoj najveći resurs hrvatskih navijača za sve moguće rekvizite. Već su naljepnice za auto HR označene kao nepoželjne, a upozorenje FIFA-e i potvrđivanje tog upozorenja kroz zabranu unosa sponzorskih rekvizita su najbolji dokaz neodstupanja od zacrtanog pravila- nema reklamiranja tvrtki koje nisu službeni sponzor FIFA-e.

Zato bi i hrvatski navijači trebali pripaziti kod nošenja brojnih majici, naljepnica i svih ostalih sponzorskih rekvizita zbog čega bi mogli doživjeti neugodne situacije na utakmicama hrvatske reprezentacije.

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Sportnet Forum

Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!