FNC

123
...
8910
iluridze_sb
iluridze_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2013.
Poruka: 1.887
01. lipnja 2026. u 09:15

Sto se tice Bojkovica, Janicic mu je dao dobar savjet, promjeni tim oko sebe

 

Ustat će opet ponosna i jaka
Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
01. lipnja 2026. u 09:18

ja samo čekan kad će vasu netko nokautirat na onom bakinom eventu.

nije daleko od toga.

crta
crta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.04.2022.
Poruka: 1.136
01. lipnja 2026. u 19:57

Pisarić - Silva - baš sramotan poraz Pisarića, ovom Brazilcu treći meč u mjesec dana(dogovorio novi već za 4.6.) dva TKO poraza, vjerojatno ga je ubilo skidanje kila, al nebitno...veliki kiks 

Honda - Dragojević - Honda kontrolirao cijeli meč, mogao bi bit ozbiljan problem za sve sa svojim parterom 

Calvacanti - Jakimowicz - Calvacanti je opasan divljak i atraktivan borac, ne bi me čudilo da dobije meč za titulu s Kraskom u ZG, iako mislim da će ga Poljak opet dobit 

Krofak - Janković - ne baš pretjerano kvalitetan nivo MMA, Krofak odradio posao 

Figlak - Nabotov - dobar meč i očekivan ishod 

Atanasov - Spahović - ne znam jel Tomo imao neku ozljedu ili koji kurac, al čovjek ne ide završavat Bugara u prvoj rundi kad je imao priliku nego ga pusti da ustane, kasnije je krepao jer je borac za jednu rundu meča, ovdje sam bio uvjeren u nokaut, na kraju ga Atanasov izdominirao 

Sep - Bakočević - Vaso zvani jetra, nema ga smisla ni komentirat, uzima pare boli ga qrac

Bojković - Niedzielski - Bojković poprilično dominantno, očekivao sam iskreno da će bit bliži meč 

Kraska - Trušček - šteta zbog Truščeka, al Kraska je baš ozbiljan doktor 

Stošić - Hardy - ovo je ispalo bolje i zanimljivije nego što sam očekivao, svaka čast Stošiću što se ustao nakon onog knockdowna, Hardy je živina teška, sumnjam da će mu Forgač dat drugu priliku s obzirom na pad vage, čovjeka boli kurac, vidiš mu u očima da će i idući puta  zajebat. 

Šta je iduće za Stošića? Vitasović revanš ZG ili odma na Hatefa? Sumnjam da će i treći puta na neko neatraktivno ime, vidim po odgovorima na konferenciji da ga smetaju ti komentari, zapalio se pravo 

Barbir - Ilić - više zanimljivo nego kvalitetno, baš su se pobili kafanski, drago mi je zbog Barbira, puno veći ulog je bio njemu nego Iliću. Ovaj se izborio za dobar ugovor, poraz mu ne znači puno osim što će morat pojest šta je izasrao zadnjih mjeseci i što bi na kraju mogao pogazit riječi da neće radit triologiju s Fabjanom

 

Nekad alealeština, danas prgava familija.
ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.927
01. lipnja 2026. u 20:34

Ja bi Stošić vs Batur. Ali male su šanse. 

 

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.761
19. lipnja 2026. u 21:10

Cak okej roster za sutra, ima par borbi sto me zanima, naravno da sam na moru kad je ovo u Osijeku 😅

 

Gledat ce se preko telke

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.761
20. lipnja 2026. u 23:20

Nula komentara?

 

Kedves je bas gadno dobio, mene je stomak zabolio kako se presavio...

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.927
20. lipnja 2026. u 23:45

basketas je napisao/la:

Nula komentara?

 

Kedves je bas gadno dobio, mene je stomak zabolio kako se presavio...

Vidi cijeli citat


Uf bome.. baš je grdo bilo. Izuvanje. 

Drugi ešalon boraca, a opet, nisu loše borbe.

Žgela je dobro reka, mora radit boks. Svaki put se zaleti i otvoren je za nokaut. Uz tu udaračku snagu šteta bi bilo da stalno gubi na isti način.

Pepi odličan stand uper, ne znan kakav je u parteru, ali u stojci mu malo ko može parirat. Bilo bi dobro uparit njega i Bojkovića npr

Vila mi je ka mali Žgela, ulijeće u te razmjene otvoren i uvik dobije po lampi. 

Edit radi Breesa. Fino. Brzo. Efikasno. 

Njega na Batinića bi bilo zanimljivo. 

[uredio ŠubiDubi - 20. lipnja 2026. u 23:52]
doubletrouble
doubletrouble
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.06.2022.
Poruka: 194
21. lipnja 2026. u 11:34

ŠubiDubi je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Nula komentara?

 

Kedves je bas gadno dobio, mene je stomak zabolio kako se presavio...

Vidi cijeli citat


Uf bome.. baš je grdo bilo. Izuvanje. 

Drugi ešalon boraca, a opet, nisu loše borbe.

Žgela je dobro reka, mora radit boks. Svaki put se zaleti i otvoren je za nokaut. Uz tu udaračku snagu šteta bi bilo da stalno gubi na isti način.

Pepi odličan stand uper, ne znan kakav je u parteru, ali u stojci mu malo ko može parirat. Bilo bi dobro uparit njega i Bojkovića npr

Vila mi je ka mali Žgela, ulijeće u te razmjene otvoren i uvik dobije po lampi. 

Edit radi Breesa. Fino. Brzo. Efikasno. 

Njega na Batinića bi bilo zanimljivo. 

Vidi cijeli citat

Bojković se prvo mora odlučiti koju kategoriju radi s obzirom da su mu zadnja 4 meča bila catchweight

123
...
8910
  • Najnovije
  • Najčitanije