Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2018.
Poruka: 193
12. svibnja 2019. u 23:40

FK Željezničar     1 : 2       NK Hrvatski dragovoljac     (Mbappe 62' / F. Anderson 69', Xhaka 90'+)

13. svibnja 2019. u 15:15

FK VOJVODINA- NK CELIK ZENICA 0:1 7(2)-7(2)

STRIJELCI: MAREGA 75" (CELIK ZENICA)

KARTONI : ZOUMA - CRVENI ( CELIK)

Campeone92
Campeone92
Poruka: 187
13. svibnja 2019. u 15:31

NK CELIK ZENICA - FK ZELJEZNICAR 1: 1  8(3)- 13(6)

STRIJELCI: ADAMA TRAORE 68",- MBAPPE 18"

BEZ KARTONA

SuKe
SuKe
Pristupio: 07.05.2019.
Poruka: 106
13. svibnja 2019. u 17:01

Fk Partizan 3:2 NK Celik Zenica (Carlos Vela 33',45+',Johan Mojica 83'/ Cristiano Ronaldo 11', ag)

13. svibnja 2019. u 21:03

Čelik Zenica 1:2 Varteks (Imbula 25' / Kessie 29', Bernardeschi 74')

14. svibnja 2019. u 00:10

Crvena Zvezda - Istra 1961  1:2  (Haller 40' / Strootman 56', Rebić 63')

U: 7(3) - 17(10)
P: 48% - 52%
BK

Preokret na Marakani za 11. pobjedu Istre u nizu i povijestan krug sa 100%-tnim učinkom. Prvo poluvrijeme dosta izjednačeno, a povela je Zvezda u 40. minuti kada Haller koristi loše postavljenu obranu i mirno zabija kraj istrčalog Asenja. Istra nešto bolja u drugom dijelu, a izjednačuje u 56. kada Strootman odlučuje napraviti sve sam i čudnim udarcem kada je već izgledalo da mu je stoper uzeo loptu zabija za 1:1. Do preokreta gosti dolaze u 63. kada se Rebiću sretno izodbijala loptu na zicer 1 na 1 s vratarem, hrvatski napadač koristi priliku za 1:2. Do kraja dosta nervozna Istra koja nije uspjela trećim golom mirno privest utakmicu kraju, pa je u 90. Bale lijevo iskosa imao šansu donijeti domaćinu bod, no za malo je neprecizan i ostalo je 1:2 za novi trobod zeleno-žutih

el_riki96
el_riki96
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 131
14. svibnja 2019. u 00:24

Crvena Zvezda-Teleoptik 2:0(Bale 51',R.Alcantara 88')

14. svibnja 2019. u 00:33

NK Čelik Zenica - FK Teleoptik Zemun 0:3 (Tony Kroos 9'; Rondon 71'; Messi 83')
13(2) / 8(3)
Nema kartona

[uredio DENDA - 14. svibnja 2019. u 18:11]
Buggy
Buggy
14. svibnja 2019. u 16:59

Istra 1961 - Željezničar 3:3 (Matić 8', Rebić 36', Douglas Costa 59' / Džeko 34', Insigne 89', Coutinho 90'+)

U: 16(10) - 10(5)
P: 51% - 49%
BK

Ni 2 eurogola ni desetak čistih šansi opet nisu bili dovoljni da se Željo svlada, imala je Istra 3:1 i gotovu utakmicu u 89. ali sami su sebi svojim idiotarijama zakomplicirali život i poklonili gostima bod, čestitke Željezničaru na ustrajnosti i dobroj završnici utakmice

[uredio Buggy - 14. svibnja 2019. u 17:13]
s.canic94
s.canic94
Poruka: 182
14. svibnja 2019. u 17:55

2. krug:

FK Crvena Zvezda 1 - 3 FK Željezničar ( Haller 88' / De Rossi 26', Mertens  56', Džeko 69' )