Arsenal 1:0 Borussia (Aubameyang 10')

U: 8(4) - 12(6)

P: 52% - 48%

__: Reid, Stones (BvB)

Utakmica popraćena stručnim komentarom Patricka Kluiverta ponudila je pregršt udaraca i bravura, no pitanje pobjednika riješeno je na samom početku utakmice zahvaljujući uvijek staloženom Aubameyangu.

K:

Kao i u Londonu, uzvratna utakmica ponudila je mnogo taktičkih smicalica i udraca izvana. Ovoga puta fortuna je bila na strani žutih koji su zahvaljujući prekaljenom Rooneyu ostvarili minimalnu pobjedu i na koncu zasluženo prošli dalje uz nedodirljivi Chelsea

beshinho10
beshinho10
Pristupio: 12.09.2018.
Poruka: 156
28. listopada 2018. u 11:25

Atletico Madrid - Manchester City 1:0 ( Dybala 55' )

5(3) - 7(3)

zk:Yaya Toure (City)

Manchester City - Atletico Madrid 1:3 ( Rondon 43' - Bacca 5',83',Griezmann 60' )

28. listopada 2018. u 11:29

Villarreal - Liverpool 2:2 (Leon Bailey 6', Giroud 33' / Lukaku 37', Firmino 71')

U: 9(4) - 6(4)
P: 47% - 53%
ŽK: Fabinho (LIV)

Ove dvije ekipe u zadnje su vrijeme pretplaćene na remi, četvrti im je to u nizu u međusobnim dvobojima. Krenulo je idealno za Villarreal, u 6. minuti Bailey se na 16-ercu namješta na udarac i lijepo gađa malu mrežicu za 1:0. Bolju igru domaćina okrunio je u 33. minuti Giroud nakon poklona braniča gostiju koji mu namještaju loptu na udarac a ovaj je nemilostiv za 2:0. Činilo se tad da sve ide u smjeru pobjede žutih, no Liverpool se nikad ne predaje. Već u 37. minuti Mane probija desni bok i centaršutem nalazi Lukakua koji glavom zakucava za 2:1. Podigao je taj gol Liverpoolovu igru i u drugom dijelu redsi su krenuli po bod. Isplatilo im se to u 71. minuti, Firmino izbjegava offside zamku i mirno matira Asenja za 2:2. Imale su obje ekipe po jednu priliku da odnesu sva tri boda, najprije Alisson vadi bombu Girouda, a onda Lukaku časti domaćina promašajem u 1 na 1 situaciji s Asenjom, točnije vratar domaćina obranom ostavlja bod na Madrigalu i neizvjesnu situaciju u ovoj grupi