PES 6 (sportnet 2) Liga prvaka - 1.sezona

29. listopada 2018. u 23:45

MAN CITY -PSG  2:1 12(8)-9(6)

STRIJELCI: BERNARDO SILVA 30",YAYA TOURE 88",- DZEKO 72"

KARTONI :NEMA

Cvrsta utakmica u kojoj su obe ekipe imale mnostvo sansi ,ali nisu ih iskoristili .Na kraju pobjeda domacina minimalnom razlikom .gg sretno

beshinho10
beshinho10
Pristupio: 12.09.2018.
Poruka: 156
30. listopada 2018. u 01:27

PSG - Atletico Madrid 2:2 ( Mbappe 32',66' - Juanfran 59',Dybala 79' )

3(3) - 14(5)

bez kartona

Atletico Madrid - PSG 6:0 ( Vitolo 12',48',59',Kovacic 17',71',Griezmann 31' )

02. studenog 2018. u 17:25

Villarreal 0:2 Liverpool (S.Mane 10,R.Lukaku 59)

13(5)-3(3)

51%-49%

bez kartona

MOTM:A.Becker(LIV)

Prva istorijska pobjeda Redsa nad Žutom podmornicom za prolaz iz grupe kao prvi ovo je bila majstorica Mane i Lukaku pokazali su da su najbolji ove sezone Villarreal je zasluio bar jedan go al nije htijela lopta u gol i Becker je se nabranio 8 ofsajda je imao Liverpool u ovoj utakmici sto je previse,protvniku sretno dalje i vidimo se u FINALU gg

medicinar1
medicinar1
Pristupio: 19.02.2015.
Poruka: 186
04. studenog 2018. u 13:13

PRVA UTAKMICA 1/4 FINALE

Liverpool 1 - 1 Borussia Dortmund ( Chamberlain 69' , Alcaser 27')

Borussia Dortmund 3 - 2 Liverpool

STRELCI: De Bruyne 2', Mitrovic 61' Goetze 68' (bvb) Shaqiri 16', Beloti 40' (Liverpool)

U: 7(6) - 19(13)
P: 51% - 49%
K: ZK Delaney (bvb)

Ne znam kako da opisem ovaj mec i razvoj situacije. Neko ce reci pomalo srecno, aliii dug i naporan rad su prethodili ovom prolasku! Posle Liverpulovskih 1-1 milioneri su zbog gola u gostima imali nadu da ce proci. Na pocetku meca sjajan sut levom nogom je De Bruyne uhvatio i doveo do prednosti Bvb. Nade o eventualnom prolasku su unistene golovima Saqiria i Belotija, i na odmor se otislo sa 1-2. Na poluvemenu trener milionera Jurosevic odlucuje da sve karte baci na kontranapad. Sto se uz sijaset promasaja Liverpula srecno vratilo i uz dva gola po jedan Mitrovica i Gecea doslo do 3-2 i fenomenalan prolazak. Sve cestitke protivniku na fer i korektnoj igri!
IDEMO BVB!

Šampioni1993
Pristupio: 17.03.2017.
Poruka: 720
04. studenog 2018. u 19:35

Man Utd 3 1 PSG (Diego Costa 19' 88' Sturridge 86' ; Mbappe 47')

15(7)-12(2)

Žk: Bailly (Mu)

Motm Costa

Mbappe je mogao biti junak a ovako je tragicar buduci da je u 82.minuti promasio 1 na 1 situaciju. A onda su Sturridge i Costa donijeli pobjedu u prvoj utakmici

PSG 1 4 Man Utd (Kolarov 20' Sturridge 26' 76' 87' Diego Costa 28')

11(4)-12(8)

Nema kartona

Motm Sturridge

Domacinima u uzvratu je krenilo sjajno.. Sa cca 25 metara iskosa od gola Kolarov je zabio direktno iz slobodnjaka. Da do drame ne dodje pobrinuo se Sturridge jako brzo,  pobjegao je cuvarima i pogodio rašlje bombom sa 20 metara a odmah nakon sto su domaci izveli s centra i izgubili loptu Sturridge se snasao u sjajnoj prilici,  Buffon to brani ali Costa sa 16 m iz odbitka zabija za 2 1 i tu je bio kraj snova za Francuze. Do kraja je Sturridge zabio i hat trick

05. studenog 2018. u 19:15

Chelsea - Villarreal 1:2 (Payet 48' / Jaume Costa 54', Tevez 86')

U: 9(5) - 6(2)
P: 49% - 51%
BK

Jako tvrda utakmica, prvi dio gotovo bez pravih šansi, no na otvaranju drugog već u 48. minuti nakon dobre akcije domaćina Payet zabija za 1:0. Villarreal se ubrzo vraća, jednu odbijenu loptu nakon kornera pokupio je Jaume Costa i sa 20-ak metara lijevo iskosa sjajno pogodio za 1:1. Nakon tog Chelsea puno bolji i bliži golu, no nisu uspjeli doći do pogotka, što u 84. minuti kažnjava tek ušli Tevez koji nakon kombinacije sa Giroudom koji je također tek ušao, mirno zabija za 1:2 i važnu pobjedu uoči uzvrata

Villarreal - Chelsea 4:3 (Bakambu 11', 18', 45'+, Giroud 90'+ / Higuain 14', Hazard 26', 65')

U: 14(9) - 8(7)
P: 50% - 50%
BK

U uzvratu fantastična utakmica, prava rapsodija s obe strane, te čak 7 golova. Poveo je domaćin preko Bakambua u 11. minuti, da bi već 3 minute poslije egal vratio Higuain. Nije dugo trebalo Bakambuu za drugi gol, već u 18. minuti je 2:1. Ludnica se nastavlja u 26. minuti, Hazard ulazi iz drugog plana i zabija za 2:2. Kada su se ekipe već spremale za odmor, igrač utakmice Bakambu opet se šeta kraj obrane Bluesa i svojim hattrickom donosi treće vodstvo za žutu podmornicu. Nije se Chelsea mirio s ispadanjem i pola sata prije kraja bacaju sve u napad, a u 65. Hazard svojim drugim pogotkom donosi 3:3. Visio je tada opasno Villarreal, no uspjeli su izvući sve u obrani, najzanimljivija situacija dogodila se ubrzo nakon trećeg gola kada lopta pleše na liniji Villarrealovog gola, no prvi do nje stiže Asenjo, iako je u blizini bilo puno Chelseavih igrača. Nakon što su to sve obranili, u zadnjem napadu Bailey istrčava kontru i poslužuje Girouda koji sa 10-ak metara nema puno problema zabiti pored Kepe za konačnih 4:3 i sveukupan prolazak. Dojam je da je Chelsea u ovom dvomeču zaslužio nešto više, no sreća je ovaj put ostala na strani žutih