PES 6 (sportnet 2) Liga prvaka - 1.sezona

06. studenog 2018. u 20:35

Tottenham - Atletico Madrid 2:1 ( Suarez 74',80' - Kalinic 89' )

11(6) - 9(3)

bez kartona

Atletico Madrid - Tottenham 5:3 ( Dybala 29',Griezmann 44',45''+,69',Strootman 49' - Alejandro Gomez 27',Suarez 31',45'+ -11 m )

15(10) - 5(3)

zk: Davinson Sanchez (TOT)

Prvu utakmicu sam dobro i prosao,Oblak je sve branio a Kale mi donio gol koji se pokazao presudnim. Drugu tekmu idemo riskantno s vise napadaca dok Tottenham ide branit rezultat i 1 pol im je islo jako dobro. Poveli su gosti preko Papu Gomeza,Oblak je kasnio na loptu i morao je po nju u mrezu. Brzo Dybala vraca na 1:1,rijesio je 1 na 1 s Llorisom lagano. U 31 min Suarez se najbolje snalazi u guzvi i zabija za 1:2. Na 2:2 vraca Griezmann i odma min kasnije cudan penal za Tott,a Suarez je neumoljiv. Mislili smo to je kraj ali sudac mi pusta napad i Griezmann vraca na 3:3. Drugo pol ulazimo jako dobro,zatvaramo Tottenham i napokon prvi put ulazimo u vodstvo preko Strootmana,naseg najboljeg igraca sezone zasigurno,a Griezmann donosi nakraju kranji rezultat i prolaz dalje. Promasili smo jos par sansi za jos jedan gol ali Lloris je tada poceo braniti.

motm Sturridge

Man Utd 1 1 Dortmund ( Eto'o 2' ; Mitrović 70' )

08. studenog 2018. u 17:29

Atletico Madrid - Villarreal 0:1 (Bakambu 83')

U: 7(3) - 5(3)
P: 49% - 51%
BK

Vrlo tvrda utakmica bez puno šansi u kojoj je do velike prednosti uoči uzvrata došao Villarreal. Atletico je kontrolirao susret i bio bolja ekipa, no kada svoje šanse nisu iskoristili, to je kaznio tko drugi nego Bakambu, koji u 83. minuti nakon centaršuta Baileya zabija za 0:1 i slavlje žute podmornice

Villarreal - Atletico Madrid 2:1 (Tevez 56', Gaitan 80' / Vitolo 81')

U: 11(8) - 9(6)
P: 54% - 46%
ŽK: Jose Gimenez (ATM)

Ponovo Atletico ulazi bolje u susret, no Asenjo je u nekoliko situacija izvanredno reagirao, najčešće su prijetili Lemar i Hulk, ali Atletico jednostavno nije mogao naći put do gola i na odmor se kao u prvom susretu otišlo sa nulom. Probudio se i Villarreal i uspio kreirati nekoliko prilika prije nego što se u 56. minuti Tevez šeta 16-ercem a Gimenez ga ruši za penal. Tevez je preuzeo odgovornost na sebe i zabio za 1:0. Nakon tog ofanziva Atletica, no u ovom dvomeču jednostavno ih nije išlo, a potpuno rješenje pitanja putnika u finale pada u 80. minuti kada Gaitan koristi jedan odbijanac za 2:0. Već u idućem napadu Vitolo smanjuje za Atletico, no više od toga crveno-bijeli nisu uspjeli, pa u finale na noge Unitedu ide Villarreal

Poruka: 720
08. studenog 2018. u 18:05

Finale :

Manchester United 2 1 Villareal (Sturridge 34' Diego Costa 50' ; Matic OG 9')

5(5)-14(11)

Žk: Sturridge (MU)

Motm De Gea - Sturridge

De Gea je bio toliko puta kritiziran ali donio je ovaj trofej sjajnim obranama. Počelo je dobro za Villareal i vec u 9.minuti su zabili. De Gea je obranio jednu dobru priliku a nesretni Matic je naletio na loptu i zabio auto gol. Činilo se da ce to biti jedna laka pobjeda Villareala ali Englezi se nisu dali. Cekali su Englezi svoje prilike iz kontri i polukontri jer su imali danas sjajnog golmana i uspijeli doci do preokreta. Valencia je prošao po desnoj strani u 34.minuti i odlicno nabacio a Sturridge (najbolji strijelac Lp sa 7 golova) sa 5 metara ne moze promasiti glavom. U nastavku je doslo do promjene, Smalling je izašao a ušao Diego Costa, Valencia je otišao na rb , Alexis na krilo a Diego zamjenio Alexisa i postao par sa Sturridgem. Sturridgea je u 50.minuti Modric doktorski proigrao, Sturridge je pucao ali vratar je obranio a Diego Costa bježi svima i odbitak sa strane zabija za veliko vodstvo. Do kraja je Villareal pokušavao ali De Gea je došao do titule najboljeg igraca utakmice uz Sturridgea