Čile - Švedska 3:1 (Sanchez 17,25, Vargas 66 /// Kallstrom 52)
bez kartona

Švedska - Čile 2:1 ( Ibrahimović 19,45 /// Paredes 4)
U: 7(3) - 8(5)
bez kartona

Činilo se da je sve gotovo kad sam u drugoj poveo 1:0, ali Ibra zabija 2 gola, ali tu staje i Čile prolazi.
305
18. veljače 2016. u 00:27
18. veljače 2016. u 17:48
Urugvaj  3  -  0 Kolumbija (Cavani 10,16,Suarez 53)
10(6)  6(3)

Zadnji vlak urugvaja za polufinale,igralo im je samo pobjeda  i u 10 minuti glavom nakon kornera Cavani zakucava za veliko vodstvo,par minuta kasnije opet korner ista strana i opet isti igrač za 2:0,u 55 Suarez udarcem sa 20 m zabija konačni za 3:0 i prolazak Urugvaja u skupini smrti gdje je gol razlika odlučila.GG Bešo
18. veljače 2016. u 17:52
Skupina smrti je skoro pa gotova,ostala je 1 nebitna utakmica između Čilea i Kolumbije,Čile je osigurao prolaz dok je u zadnjem kolu Urugvaj preskočio jaki Senegal i provukao se u polufinale.

[KUP]

Senegal - Belgija 3:1 (I. Gueye 8', M'Bengue 19', Dia 53' / Hazard 42')

U: 14(9) - 4(3)

P: 59% - 41%
ŽK: Naingollan, Januzaj, Kompany (Belgija)

Sjajna predstava Senegalaca od početka, prvih 20 minuta usmjerilo je i odlučilo utakmicu, a unutar tih 20 minuta Senegalci su dvaput matirali Courtoisa glavom, prvi put centralni vezni Gueye, a drugi lijevi bek M'Bengue. Hazard u 42. minuti vraća nadu Belgiji, no Dia u 53. vraća dva gola razlike svojoj ekipi i postavlja konačnih 3:1.

Belgija - Senegal 2:4 (Lukaku 45'+, Mertens 85' / Issa Cissokho 39', Niasse 42', Mame Diouf 83', AG)

U: 6(2) - 15(9)
P: 44% - 56%
ŽK: Lukaku (Belgija)

Tvrdo i neizvjesno sve do 39. minute kada se desni bek Cissokho šeta kroz obranu Belgije i zabija za 0:1. Već 3 minute poslije Niasse prima loptu na 16 i lijevom nogom je šalje u malu mrežicu za 0:2. U sudačkoj nadoknadi Lukaku smanjuje na 1:2, no u nastavku jedan ubačaj Mane posprema glavom u gol što mu konami nije priznao nego je upisan autogol, a u 83. minuti Mame Diouf povisuje na 1:4.  Konačnih 2:4 postavlja Mertens 5 minuta prije kraja lijepim lobom.
Pristupio: 06.06.2015.
Poruka: 564
19. veljače 2016. u 12:58
BELGIJA ŠVICARSKA 3 0

piši pobjedu njemu jer sam ispo ne fer jer mu nisam dao da promjeni golmana iako je odma počeo srat da si pišem pobjedu i da neće više igrat.i izbaic me iz kupa a on nek nastavi igrat, bojs nek uzme švicarsku

odsad svaku utakmciu s njim ću snimat mobitelom pa da se vidi šta piše i kad. dosta mi je tog kukanja i tih sranja, nikad u životu nije prizno da je izgubio jer je bio lošiji.

[uredio ivanvk22 - 19. veljače 2016. u 14:12]
zrinkec
zrinkec
19. veljače 2016. u 18:26
Čile - Kolumbija 2:1 (Sanchez 23,82, Quintero 70)
žuti: Armero (KOL)

Utakmica bez rezultatske važnosti, bilo je gusto, ali Sanchez rješava pitanje pobjednika.
[uredio zrinkec - 19. veljače 2016. u 18:27]