Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: EP 2000.: Zlatnim golom Francuzi objedinili svjetsku i europsku krunu

03. lipnja 2012. u 22:32
e ovo je prvenstvo prvo kojeg se ja baš sjecam, i onda ovakvo prvenstvo i ovakvo finale, miki moj u 90 minuti ili tocnije gol je pao u 91 minuti za produžetke i onda se Trezeguet proslavio onim volejem za zlatni gol, koja je pak to majstorija bila,napadač dešnjak zakucava loptu u mrežu volejem i lijevom nogom, tad je pogodio i više nikad tak nešto, ali tak je valjda moralo bit
ronny1987
ronny1987
Pristupio: 06.09.2010.
Poruka: 2.283
03. lipnja 2012. u 22:42
meni je ostala u sjećanju tekma slovenija - jugoslavija.... slovenci vodili 3-0 i imali igrača više.... na kraju su čupali bod....
najbolji Euro ikad
I noga u guzicu je korak naprijed.1.SNL 2017./2018.Turnir prvaka SNL 2018.
Pristupio: 01.05.2012.
Poruka: 531
03. lipnja 2012. u 23:36
Iako sam imao samo 9 godina, itekako se sjećam kako je Šuker zabio Ircima gol u zadnjoj minuti, ali nažalost sjećam se i utakmice protiv Jugoslavije kada smo imali predivnu priliku otići na ovo Europsko prvenstvo, no ipak nismo. Sad kad pogledam taj EURO jednostavno sam šokiran vidjevši da u skupini A Engleska i Njemačka nisu mogli do drugog kruga. Rumunjska veliko iznenađenje, a Portugal imao strašnu ekipu sa Figom, Nuno Gomesom, Rui Costom, Fernando Coutom...ma ludnica, baš zlatna generacija te repke. Sve ostale skupine su bile kako treba (bar na papiru kad pogledate). Ovo je za mene osobno možda i najbolji EURO ikad, uz EURO 2008.
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 290
04. lipnja 2012. u 05:22
@cyc kako bi tek vi prosli...kad ste naguzeni od tih istih jugoslovena :)
Pristupio: 22.01.2010.
Poruka: 732
04. lipnja 2012. u 08:32
Ponajbolji EURO, a pamtim ih od 1992. Vrhunski meč Engleske i Portugala u skupini, pa drama u polufinalima i finalu..to je za mene pokazatelj kvalitete nekog turnira - koliko utakmica ostane upamćeno (recimo sa SP 2010 ću rijetko koju pamtiti..)
Pristupio: 01.06.2012.
Poruka: 181
04. lipnja 2012. u 12:20
steta za portugal u polufinalu onaj supak od suca je cijelu utakmicu navlacio za francuze,nisu zasluzili finale a kamoli naslov
emilio21
emilio21
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 2.853
04. lipnja 2012. u 12:46
Eh kakvo je to prvenstvo bilo!! Iako sam imao 12 godina uživao sam u njemu ko što ću i ovo, a sjećam se ko da je jučer bilo utakmica polufinala, Francuska zlatni gol nakon ruke na podu Xaviera i velike gužve nakon toga, znam da se penal za zlatni gol izvodio dosta kasnije..a drugu utakmicu polufinala sam tek u snimci pogledao jer nisam bio doma..:( ali dobro znam da je u 120 minuta Nizozemska fulala 2 penala, a kasnije još 3 u raspucavanju. Veličanstveni Toldo. Tako Nizozemci nakon 98' i Brazila opet na isti način ispali u polufinalu. 94' isto od Brazila u četvertfinalu, 02' nisu bili na prvenstvu, 04' polufinale od Portugala kao i 06' od istih osmina. Još su tu finala 74' i 78', a kad se samo sjetim Robenovih promašaja jedan na jedan u produžecima 2010... Uff, kamo sam ja zaglibio. Oprostite na smetnji.:)