Komentari na tekst: Tužno hrvatsko nogometno poslijepodne
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Vidi cijeli citat
Tipično balkanski, one zbog kojih je stanje takvo kakvo je danas nagradimo europskom ligom a ostale nakon što su opustošeni i popljačkani amaterizirajmo. Iako znam da se to mnogima neće svidjeti , dinamovih/croatijinih (isto ka i hajdukovih, a i svih ostalih) zadnjih 20 godina treba temeljito istražiti i sankcionirati svaki prijestup, a klub(ove) ili ugasiti ili poslati na iskupljenje u 4. ligu. Od ostalih pokušati napraviti poštenu ligu, pa makar i amatersku.
http://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Vidi cijeli citat
Tipično balkanski, one zbog kojih je stanje takvo kakvo je danas nagradimo europskom ligom a ostale nakon što su opustošeni i popljačkani amaterizirajmo. Iako znam da se to mnogima neće svidjeti , dinamovih/croatijinih (isto ka i hajdukovih, a i svih ostalih) zadnjih 20 godina treba temeljito istražiti i sankcionirati svaki prijestup, a klub(ove) ili ugasiti ili poslati na iskupljenje u 4. ligu. Od ostalih pokušati napraviti poštenu ligu, pa makar i amatersku.
Vidi cijeli citat
države kao hrvatska (veličinom i standardom) mogu imati najviše 2 profesionalna kluba jer je jedino to ekonomski održivo uz naravno regionalnu ligu. Austrija, Mađarska, Češka, Slovačka, Slovenija i Hrvatska. takva liga bi bila super. Više ljudi će doći gledati amatere i s njima nakon tekme otići u lokalnu birtiju na kuhano vino nego što ih sad dolazi na stadion.
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Vidi cijeli citat
Tipično balkanski, one zbog kojih je stanje takvo kakvo je danas nagradimo europskom ligom a ostale nakon što su opustošeni i popljačkani amaterizirajmo. Iako znam da se to mnogima neće svidjeti , dinamovih/croatijinih (isto ka i hajdukovih, a i svih ostalih) zadnjih 20 godina treba temeljito istražiti i sankcionirati svaki prijestup, a klub(ove) ili ugasiti ili poslati na iskupljenje u 4. ligu. Od ostalih pokušati napraviti poštenu ligu, pa makar i amatersku.
Vidi cijeli citat
države kao hrvatska (veličinom i standardom) mogu imati najviše 2 profesionalna kluba jer je jedino to ekonomski održivo uz naravno regionalnu ligu. Austrija, Mađarska, Češka, Slovačka, Slovenija i Hrvatska. takva liga bi bila super. Više ljudi će doći gledati amatere i s njima nakon tekme otići u lokalnu birtiju na kuhano vino nego što ih sad dolazi na stadion.
Vidi cijeli citat
Slažem se s amaterizacijom, ali prije amaterizacije treba provesti temeljitu istragu i sukladno zakonu kazniti sve pojedince i sportske kolektive koji su poslovali neregularno , namještali ligu , potkupljivali suce i sebi nelegalno priskrbljivali korist na uštrb drugih
http://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Vidi cijeli citat
Tipično balkanski, one zbog kojih je stanje takvo kakvo je danas nagradimo europskom ligom a ostale nakon što su opustošeni i popljačkani amaterizirajmo. Iako znam da se to mnogima neće svidjeti , dinamovih/croatijinih (isto ka i hajdukovih, a i svih ostalih) zadnjih 20 godina treba temeljito istražiti i sankcionirati svaki prijestup, a klub(ove) ili ugasiti ili poslati na iskupljenje u 4. ligu. Od ostalih pokušati napraviti poštenu ligu, pa makar i amatersku.
Vidi cijeli citat
države kao hrvatska (veličinom i standardom) mogu imati najviše 2 profesionalna kluba jer je jedino to ekonomski održivo uz naravno regionalnu ligu. Austrija, Mađarska, Češka, Slovačka, Slovenija i Hrvatska. takva liga bi bila super. Više ljudi će doći gledati amatere i s njima nakon tekme otići u lokalnu birtiju na kuhano vino nego što ih sad dolazi na stadion.
Vidi cijeli citat
Slažem se s amaterizacijom, ali prije amaterizacije treba provesti temeljitu istragu i sukladno zakonu kazniti sve pojedince i sportske kolektive koji su poslovali neregularno , namještali ligu , potkupljivali suce i sebi nelegalno priskrbljivali korist na uštrb drugih
Vidi cijeli citat
u slučaju da se sav kriminal u državi kazni bilo bi puno više ljudi u zatvoru nego na slobodi.
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Vidi cijeli citat
Tipično balkanski, one zbog kojih je stanje takvo kakvo je danas nagradimo europskom ligom a ostale nakon što su opustošeni i popljačkani amaterizirajmo. Iako znam da se to mnogima neće svidjeti , dinamovih/croatijinih (isto ka i hajdukovih, a i svih ostalih) zadnjih 20 godina treba temeljito istražiti i sankcionirati svaki prijestup, a klub(ove) ili ugasiti ili poslati na iskupljenje u 4. ligu. Od ostalih pokušati napraviti poštenu ligu, pa makar i amatersku.
Vidi cijeli citat
države kao hrvatska (veličinom i standardom) mogu imati najviše 2 profesionalna kluba jer je jedino to ekonomski održivo uz naravno regionalnu ligu. Austrija, Mađarska, Češka, Slovačka, Slovenija i Hrvatska. takva liga bi bila super. Više ljudi će doći gledati amatere i s njima nakon tekme otići u lokalnu birtiju na kuhano vino nego što ih sad dolazi na stadion.
Vidi cijeli citat
Slažem se s amaterizacijom, ali prije amaterizacije treba provesti temeljitu istragu i sukladno zakonu kazniti sve pojedince i sportske kolektive koji su poslovali neregularno , namještali ligu , potkupljivali suce i sebi nelegalno priskrbljivali korist na uštrb drugih
Vidi cijeli citat
u slučaju da se sav kriminal u državi kazni bilo bi puno više ljudi u zatvoru nego na slobodi.
Vidi cijeli citat
u tom slučaju bolje da počnemo graditi zatvore. Ako mislimo biti koliko/toliko nirmalna država, svaki zločin se mora sankcionirati
http://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw
Priznanje za sjajnog Hrvata: New Orleans Pelicansi produljili Matkovićev ugovor
Varaždin u istom danu potvrdio dva velika posla: Stiglo provjereno HNL ime, a kući se vratio igrač s više od 100 nastupa
Kapetan Lokomotive odlazi u egzotičnu avanturu, klub će ga pustiti bez odštete
Urugvaj - Španjolska: Furija po potvrdu prvog mjesta, Urugvaju je pobjeda pod imperativom
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Vidi cijeli citat
Tipično balkanski, one zbog kojih je stanje takvo kakvo je danas nagradimo europskom ligom a ostale nakon što su opustošeni i popljačkani amaterizirajmo. Iako znam da se to mnogima neće svidjeti , dinamovih/croatijinih (isto ka i hajdukovih, a i svih ostalih) zadnjih 20 godina treba temeljito istražiti i sankcionirati svaki prijestup, a klub(ove) ili ugasiti ili poslati na iskupljenje u 4. ligu. Od ostalih pokušati napraviti poštenu ligu, pa makar i amatersku.
Vidi cijeli citat
države kao hrvatska (veličinom i standardom) mogu imati najviše 2 profesionalna kluba jer je jedino to ekonomski održivo uz naravno regionalnu ligu. Austrija, Mađarska, Češka, Slovačka, Slovenija i Hrvatska. takva liga bi bila super. Više ljudi će doći gledati amatere i s njima nakon tekme otići u lokalnu birtiju na kuhano vino nego što ih sad dolazi na stadion.
Vidi cijeli citat
Slažem se s amaterizacijom, ali prije amaterizacije treba provesti temeljitu istragu i sukladno zakonu kazniti sve pojedince i sportske kolektive koji su poslovali neregularno , namještali ligu , potkupljivali suce i sebi nelegalno priskrbljivali korist na uštrb drugih
Vidi cijeli citat
u slučaju da se sav kriminal u državi kazni bilo bi puno više ljudi u zatvoru nego na slobodi.
Vidi cijeli citat
u tom slučaju bolje da počnemo graditi zatvore. Ako mislimo biti koliko/toliko nirmalna država, svaki zločin se mora sankcionirati
Vidi cijeli citat
Treba donijeti zakon o abolici za određene vrste kriminala i s danom ulska u EU početi kažnjavati prekršitelje kao i s bespravnom gradnjom. jer ako bi išli sve kažnjavati i oduzimati imovinu morali bi ići stoljećima u povijest
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Choooo je napisao/la:
uvik_zedan je napisao/la:
Eto epiloga priče o raznoraznm kvazi tajkunčićima i inim menadžerima koji drmaju nogometnom ligom. Danas je karlovac, a sutra??? To je na neki način među ostalim lokalnim mutnim poslovima, direktna posljedica mamićeve megalomanije. Klubovi nemaju koga prodati da bi opstali jer maminjo pokupi sve šta vridi već praktički u osnovnoškolskom dobu za sitne novce i protuuslugice. Kako je krenulo kroz koju godinu mogli bi gledati ligu 1Vidi cijeli citat
Dinamo u srednjoeuropsku ligu, ostali amaterizam i svi zadovoljni. prije 50 gdoina kad se igralo za gušt a ne zanovce stadioni su bili puni. Neka igraju amateri dajte besplatan ulaz i u svakom selu možeš imati druženje lokalnog stanovništva po mjeri čovejka.
Vidi cijeli citat
Tipično balkanski, one zbog kojih je stanje takvo kakvo je danas nagradimo europskom ligom a ostale nakon što su opustošeni i popljačkani amaterizirajmo. Iako znam da se to mnogima neće svidjeti , dinamovih/croatijinih (isto ka i hajdukovih, a i svih ostalih) zadnjih 20 godina treba temeljito istražiti i sankcionirati svaki prijestup, a klub(ove) ili ugasiti ili poslati na iskupljenje u 4. ligu. Od ostalih pokušati napraviti poštenu ligu, pa makar i amatersku.
Vidi cijeli citat
države kao hrvatska (veličinom i standardom) mogu imati najviše 2 profesionalna kluba jer je jedino to ekonomski održivo uz naravno regionalnu ligu. Austrija, Mađarska, Češka, Slovačka, Slovenija i Hrvatska. takva liga bi bila super. Više ljudi će doći gledati amatere i s njima nakon tekme otići u lokalnu birtiju na kuhano vino nego što ih sad dolazi na stadion.
Vidi cijeli citat
Slažem se s amaterizacijom, ali prije amaterizacije treba provesti temeljitu istragu i sukladno zakonu kazniti sve pojedince i sportske kolektive koji su poslovali neregularno , namještali ligu , potkupljivali suce i sebi nelegalno priskrbljivali korist na uštrb drugih
Vidi cijeli citat
u slučaju da se sav kriminal u državi kazni bilo bi puno više ljudi u zatvoru nego na slobodi.
Vidi cijeli citat
u tom slučaju bolje da počnemo graditi zatvore. Ako mislimo biti koliko/toliko nirmalna država, svaki zločin se mora sankcionirati
Vidi cijeli citat
Treba donijeti zakon o abolici za određene vrste kriminala i s danom ulska u EU početi kažnjavati prekršitelje kao i s bespravnom gradnjom. jer ako bi išli sve kažnjavati i oduzimati imovinu morali bi ići stoljećima u povijest
Vidi cijeli citat
kaže se aboliciji a ne abolici...i da, ali pod aboliciju sigurno ne bi stao sportski kriminal, previše para se tu vrti, a i ne bi bio red da se ZM izvuče
http://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski ragbijaši remizirali s Monakom nakon drame, djevojke pale protiv glavnih favorita u Moldaviji
16 min•Ostali sportovi

Mile Škorić napušta prvake: 'Žao mi je što zbog ozljede nisam mogao dati veći obol'
1 sat•Nogomet

Egipat - Iran: Borba za prvo mjesto u skupini G trajat će do samog kraja
1 sat•Nogomet

Igor Štimac bez dlake na jeziku: 'Dalićev rizik ima potpunu logiku, zaboravite ljepotu, idemo po medalju!'
1 sat•Nogomet

Slaven Belupo doveo novog igrača: U Koprivnicu stigao veznjak LASK-a s osvojenom dvostrukom krunom
1 sat•Nogomet

Zelenortska Republika - Saudijska Arabija: Pobjeda donosi nokaut fazu, remi možda izbacuje oboje
2 sata•Nogomet

Priznanje za sjajnog Hrvata: New Orleans Pelicansi produljili Matkovićev ugovor
2 sata•Košarka

Turska - SAD 3:2: Fenomenalna utakmica na SoFi stadionu, Turci se pobjedom oprostili od Svjetskog prvenstva
14 sati•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
7 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Tunis - Nizozemska 1:3 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina F)
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Turska - SAD 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina D)
16 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
2 dana•Nogomet

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Japan - Švedska 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina F)
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Ekvador - Njemačka 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina E)
22 sata•Nogomet





