Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - Malmö

123
...
789
...
141516
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 1.186
17. kolovoza 2011. u 21:43
Kako se sudbina poigrala sa ovim navijacima, 1:0 im nije valjalo. A sad kad Dinamo igra napadacki i ima 1:1 sad nitko ne zviždi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.04.2011.
Poruka: 2.281
17. kolovoza 2011. u 21:45
jebeš ti to kad je i u ovak bitnoj utakmici za Dinamo bitno da igraju neki kojima nije mjesto ni u lokomotivi a kamoli u Dinamu koji igra za ligu prvaka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
17. kolovoza 2011. u 21:45
Dali neto zna jeli Cufre ponovo ozljedjen? Ako nije zasto ne igra?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 143
17. kolovoza 2011. u 21:46
SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[uredio mišo car - 17. kolovoza 2011. u 22:05]
giga_sb
giga_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 2.738
17. kolovoza 2011. u 21:46
ibanez je ispred njega...vjerovao ili ne...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.07.2010.
Poruka: 558
17. kolovoza 2011. u 21:50
kako me nerviraju komentari mamic je naredio, mamic je ovo, mamic je ono, poceo je s njim i gotovo...shema li...ako je mamicu do para, definitivno ce vise zaraditi ulaskom u lp nego prodajom deset callela...nego, beco se zagrijava...valjda ce skoro unutra...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
17. kolovoza 2011. u 21:51
Vrsaljko uzasan!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
17. kolovoza 2011. u 21:52
Vrsaljko opet pogresno dodavanje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
17. kolovoza 2011. u 21:53
Tomecaka i Bekija unutra podhitno
giga_sb
giga_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 2.738
17. kolovoza 2011. u 21:54
krstanovic me ubija u pojam
123
...
789
...
141516
  • Najnovije
  • Najčitanije