Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - Malmö

123
...
8910
...
141516
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2010.
Poruka: 523
17. kolovoza 2011. u 21:54
krstanović zakurac danas..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
17. kolovoza 2011. u 21:54
najbolja utakmica samira u dinamu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
17. kolovoza 2011. u 21:55
krstanovic je smjesan koliko je spor...
giga_sb
giga_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 2.738
17. kolovoza 2011. u 21:56
a publika za kurac da malo podigne igrace...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2010.
Poruka: 230
17. kolovoza 2011. u 21:57
mora da ih krstanovic ubija u pojam...pa im se neda navijati
giga_sb
giga_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 2.738
17. kolovoza 2011. u 21:58
tooooooooooooooo...hvala ti boze
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
17. kolovoza 2011. u 21:58
rikavinaaaaaaaaaaaa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.07.2010.
Poruka: 558
17. kolovoza 2011. u 21:58
jupi, jupi, jaja...NAPOKON....SAD TRPAAAAJ!!!!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
17. kolovoza 2011. u 21:59
jos jedan i to je to
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.07.2010.
Poruka: 558
17. kolovoza 2011. u 22:00
sad je vrijeme za becu i tomecaka :D
123
...
8910
...
141516