KK Cedevita Junior 2025 / 2026

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
29. svibnja 2026. u 05:41
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
30. svibnja 2026. u 11:47

Od nekih ovdje prepoznati kao samoproglašeni "nositelji dobrog rada s djecom" u Zagrebu (op. preuzeo i navodnike tamo gdje su stavljni u originalnom komentaru) pokušavaju zadnjih dana u Dubravi rezultatima pokazati da se na Velesajmu ipak ne radi baš tako loše. I da nema riječi o nikakvom samoproglašavanju, već fakat o najorganiziranijem hrvatskom klubu kad su u pitanju mlađe kategorije (op. a naravno da dobra organizacija podrazumijeva "mažnjavanje" dobrih mladih igrača iz drugih klubova). U13 zlatni, kadeti brončani, ostaju danas i sutra mlađi kadeti (op. čitam, a upravo i sam vidio da su u pravu oni koji ih vide velikim favortima za osvajanje naslova) i juniori (op. moguće još jedna medalja). Sve skupa, ne bi bilo loše biti malo objektivniji kad se takav klub iz nekog razloga toliko kritizira od pojedinaca. I sam sam ne jednom znao neke stvari iskomentirati krivo (primjer Luke Božića kojeg nikako nisam vidio u nekoj ozbiljnijoj ekipi od Zadra i dalje od Jusupa, a zapravo sam većinu svog misljenja o Luki temeljio na, po meni, estetski ne lijepoj košarci koju igra, jbt, kako sam glup bio 🙈), ali eto svaki put kad naknadno shvatim da sam se gadno zajebao to javno i priznam.

[uredio Kuki Route 66 - 30. svibnja 2026. u 13:50]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.981
30. svibnja 2026. u 11:52

Kao što i ti kritiziraš druge klubove i igrače tako i pojedinci imaju pravo njih kritizirati 

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
30. svibnja 2026. u 11:58

John Q je napisao/la:

Kao što i ti kritiziraš druge klubove i igrače tako i pojedinci imaju pravo njih kritizirati 

Vidi cijeli citat


Da, u pravu si. Ali jedno je kritizirati s pokrićem (op. baš tvoju Cibonu zadnjih dosta godina, eto moguće uskoro bude bolje), a sasvim drugo bez pokrića. Bit ću prvi, nakon tebe i još nekih naravno, koji će pohvaliti Cibonu ukoliko to bude zaslužila, osobno je sad i ne kritiziram nešto jer sa rosterom koji ima sasvim korektan rezultat ostvaruje, druga je stvar koliku su lovu uložili u takav roster).

[uredio Kuki Route 66 - 30. svibnja 2026. u 13:51]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.981
30. svibnja 2026. u 12:06

Pa možda su ljudi upoznati s nekim situacijama tamo ili imaju informacije oko tog kluba..SIgurno ne kriztizraju sad da pljuju ...Na kraju krajeva pitanje je koliko će tih klinaca i vidjeti seniorski sastav .samo mi je glupo spominjati Šare kao njihov produkt kad su ga doveli iz Zadra 

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
30. svibnja 2026. u 12:13

John Q je napisao/la:

Pa možda su ljudi upoznati s nekim situacijama tamo ili imaju informacije oko tog kluba..SIgurno ne kriztizraju sad da pljuju ...Na kraju krajeva pitanje je koliko će tih klinaca i vidjeti seniorski sastav .samo mi je glupo spominjati Šare kao njihov produkt kad su ga doveli iz Zadra 

Vidi cijeli citat


U svakom klubu uvijek može biti bolje, pa i puno bolje. Ali ako se u Cedi radi tako loše s mlađim kategorijama onda se u svim ostalim klubovima ne radi ništa. To koliko će klinaca završiti u seniorima Cede, vjerovatno malo, kao što je slučaj svugdje drugdje, ne samo u hrvatskoj klupskoj košarci, nije nešto tragično. Ono što je bitno da taj klub, putem dobrih uvjeta i trenera, okuplja najviše djece i ima najveći broj mlađeuzrasnih ekipa i da zi klinci dosta nauče na Velesajmu. Meni to dosta. Nikakav problem da s vremenom većina tih klinaca završi u nekim drugim klubovima. Bolje da završe drugdje nego da prestanu s košarkom.

[uredio Kuki Route 66 - 30. svibnja 2026. u 13:58]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
30. svibnja 2026. u 16:35

Nakon U13 zlata i kadetske bronce evo sutra sasvim sigurno još jednog zlata s PH za mlađe uzraste, pretkadeti ga osvajaju. Dakle, ostaje još za vidjeti kako će proći juniori. 

Edit: I juniori u finalu.

2 zlata sigurna, jedno lako moguće, i 1 bronca. 

[uredio Kuki Route 66 - 30. svibnja 2026. u 21:21]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
30. svibnja 2026. u 21:42

I? Kaj sad, nakon ulaska i juniora u finale PH, napisati, s mojih tipki naravno, a kaj već nije napisano? Ništa. Sve jasno, nadam se, svima. Tu stvarno više nema ni smisla, a ni potrebe ništa više tipkati. Osim Simply the Best.

Laku noć 💤

P.S. Čak bi volio da Kvarner osvoji juniorski naslov, nek se i oni malo vesele.

[uredio Kuki Route 66 - 31. svibnja 2026. u 06:28]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
30. svibnja 2026. u 21:52

Kuki Route 66 je napisao/la:

I? Kaj sad, nako ulaska i juniora u finale PH, napisati a kaj već nije napisano? Ništa. Sve jasno, nadam se, svima. Tu stvarno više nema ni smisla, a ni potrebe ništa više pisati. Osim Simply the Best.

Laku noć 💤

P.S. Čak bi volio da Kvarner osvoji juniorski naslov, nek se i oni vesele.

Vidi cijeli citat

Onda se samo nadam da će Emilov sin nastaviti financirati ovaj klub i one predivne parkete koje imaju na Velesajmu. 

[uredio štefek - 30. svibnja 2026. u 21:52]
highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 335
31. svibnja 2026. u 13:14

štefek je napisao/la:

Kuki Route 66 je napisao/la:

I? Kaj sad, nako ulaska i juniora u finale PH, napisati a kaj već nije napisano? Ništa. Sve jasno, nadam se, svima. Tu stvarno više nema ni smisla, a ni potrebe ništa više pisati. Osim Simply the Best.

Laku noć 💤

P.S. Čak bi volio da Kvarner osvoji juniorski naslov, nek se i oni vesele.

Vidi cijeli citat

Onda se samo nadam da će Emilov sin nastaviti financirati ovaj klub i one predivne parkete koje imaju na Velesajmu. 

Vidi cijeli citat

I ja se nadam i zelim jer je to dobar klub, zdrav klub a najvaznije dobar za razvoj hrvatske kosarke, dokazano. Ovo vrijedi za sve koji vole kosarku a ne da lijece komplekse trazeci greske a svoje ne vide. Navijaci su, navijaci ali svaki zdravi projekt u nasoj kosarci treba podrzati u bilo kojoj sredini.

  • Najnovije
  • Najčitanije