Od nekih ovdje prepoznati kao samoproglašeni "nositelji dobrog rada s djecom" u Zagrebu (op. preuzeo i navodnike tamo gdje su stavljni u originalnom komentaru) pokušavaju zadnjih dana u Dubravi rezultatima pokazati da se na Velesajmu ipak ne radi baš tako loše. I da nema riječi o nikakvom samoproglašavanju, već fakat o najorganiziranijem hrvatskom klubu kad su u pitanju mlađe kategorije (op. a naravno da dobra organizacija podrazumijeva "mažnjavanje" dobrih mladih igrača iz drugih klubova). U13 zlatni, kadeti brončani, ostaju danas i sutra mlađi kadeti (op. čitam, a upravo i sam vidio da su u pravu oni koji ih vide velikim favortima za osvajanje naslova) i juniori (op. moguće još jedna medalja). Sve skupa, ne bi bilo loše biti malo objektivniji kad se takav klub iz nekog razloga toliko kritizira od pojedinaca. I sam sam ne jednom znao neke stvari iskomentirati krivo (primjer Luke Božića kojeg nikako nisam vidio u nekoj ozbiljnijoj ekipi od Zadra i dalje od Jusupa, a zapravo sam većinu svog misljenja o Luki temeljio na, po meni, estetski ne lijepoj košarci koju igra, jbt, kako sam glup bio 🙈), ali eto svaki put kad naknadno shvatim da sam se gadno zajebao to javno i priznam.
[uredio Kuki Route 66 - 30. svibnja 2026. u 13:50]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.