KK Cedevita Junior 2025 / 2026

123
...
131132133
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 13:58

Anica11 je napisao/la:

Čujem da su neki predkadeti iz petorke Cedevite jr prešli u Cibonu. 

Vidi cijeli citat


Da, već je bilo ovdje komentara o tome. Ni prvi ni zadnji nezadovoljni, klinci ili roditelji, ovime ili onime. Dok je klubova biti će prijelaza.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Alego
Alego
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.03.2026.
Poruka: 40
danas u 14:50

To se ne može osporiti i treba to svatko priznati i respektirati. Mora se priznati Dejanu Jovoviću i njegovoj ekipi da po rezultatima vode najuspješniju školu košarke u Hrvatskoj ako ne i šire. No ono što tu mene muči jeste da je sve bazirano na sportskim rezultatima te se u tim mlađim kategorijama koriste većinom akceleranti koji će sada dati najviše, a kasnije kako ih vode odnese. Vjerojatno griješim, ali dojam je kao da je sve podređeno trenerima mlađih kategorija, a ne igračima. Ne sjećam se da je Cedevita iznjedrila vrhunskog igrača, a da je prošao njihovu školu košarke ili jeste?  Naravno, u starijim godištima oni su magnet za igrače iz drugih sredina, dobra odskočna daska za za reprezentaciju i daljnju karijeru. Ali bez obzira na ovu moju opservaciju, da mi sin trenira košarku, rado bih ga vidio u Cedeviti Junior. Stoga veliki respekt prema tom klubu sa željom da ih ima sličnih što više u Hrvatskoj.

Kuki Route 66 je napisao/la:

Sve je to poznato. Ali itekako je poznato da je zadnjih puno godina Ceda jr sinonim za dobar rad s mlađim kategorijama. Povremeno i sa "starijima". Oko toga ne bi trebalo biti ni n od nedoumice. Što će biti ubuduće ostaje da se vidi.

Vidi cijeli citat


Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 15:13

Alego je napisao/la:

To se ne može osporiti i treba to svatko priznati i respektirati. Mora se priznati Dejanu Jovoviću i njegovoj ekipi da po rezultatima vode najuspješniju školu košarke u Hrvatskoj ako ne i šire. No ono što tu mene muči jeste da je sve bazirano na sportskim rezultatima te se u tim mlađim kategorijama koriste većinom akceleranti koji će sada dati najviše, a kasnije kako ih vode odnese. Vjerojatno griješim, ali dojam je kao da je sve podređeno trenerima mlađih kategorija, a ne igračima. Ne sjećam se da je Cedevita iznjedrila vrhunskog igrača, a da je prošao njihovu školu košarke ili jeste?  Naravno, u starijim godištima oni su magnet za igrače iz drugih sredina, dobra odskočna daska za za reprezentaciju i daljnju karijeru. Ali bez obzira na ovu moju opservaciju, da mi sin trenira košarku, rado bih ga vidio u Cedeviti Junior. Stoga veliki respekt prema tom klubu sa željom da ih ima sličnih što više u Hrvatskoj.

Kuki Route 66 je napisao/la:

Sve je to poznato. Ali itekako je poznato da je zadnjih puno godina Ceda jr sinonim za dobar rad s mlađim kategorijama. Povremeno i sa "starijima". Oko toga ne bi trebalo biti ni n od nedoumice. Što će biti ubuduće ostaje da se vidi.

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Dosta si u pravu. Ali eto, volio bi znati u kojem to našem klubu i kojem to našem treneru rezultat nije najbitniji?

[uredio Kuki Route 66 - 25. lipnja 2026. u 15:14]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Alego
Alego
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.03.2026.
Poruka: 40
danas u 16:17

Ne kažem da nije bitan, ali mišljenja sam da u mlađim kategorijama ne treba biti najbitniji i da bude sve tome podređeno, posebno u školi košarke. Mislim da je bolje dugoročno razvijati i selektirati igrače a ne patiti za rezultatom pod svaku cijenu. Više sam da se pamte vrhunski igrači koji su proistekli iz nekog kluba a ne nekakve medalje iz škole košarke. U biti tko nakon dvije godine pamti dječju medalju?

Kuki Route 66 je napisao/la:

Alego je napisao/la:

To se ne može osporiti i treba to svatko priznati i respektirati. Mora se priznati Dejanu Jovoviću i njegovoj ekipi da po rezultatima vode najuspješniju školu košarke u Hrvatskoj ako ne i šire. No ono što tu mene muči jeste da je sve bazirano na sportskim rezultatima te se u tim mlađim kategorijama koriste većinom akceleranti koji će sada dati najviše, a kasnije kako ih vode odnese. Vjerojatno griješim, ali dojam je kao da je sve podređeno trenerima mlađih kategorija, a ne igračima. Ne sjećam se da je Cedevita iznjedrila vrhunskog igrača, a da je prošao njihovu školu košarke ili jeste?  Naravno, u starijim godištima oni su magnet za igrače iz drugih sredina, dobra odskočna daska za za reprezentaciju i daljnju karijeru. Ali bez obzira na ovu moju opservaciju, da mi sin trenira košarku, rado bih ga vidio u Cedeviti Junior. Stoga veliki respekt prema tom klubu sa željom da ih ima sličnih što više u Hrvatskoj.

Kuki Route 66 je napisao/la:

Sve je to poznato. Ali itekako je poznato da je zadnjih puno godina Ceda jr sinonim za dobar rad s mlađim kategorijama. Povremeno i sa "starijima". Oko toga ne bi trebalo biti ni n od nedoumice. Što će biti ubuduće ostaje da se vidi.

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Dosta si u pravu. Ali eto, volio bi znati u kojem to našem klubu i kojem to našem treneru rezultat nije najbitniji?

Vidi cijeli citat


[uredio Alego - 25. lipnja 2026. u 16:18]
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 16:20

Alego je napisao/la:

Ne kažem da nije bitan, ali mišljenja sam da u mlađim kategorijama ne treba biti najbitniji i da bude sve tome podređeno, posebno u školi košarke. Mislim da je bolje dugoročno razvijati i selektirati igrače a ne patiti za rezultatom pod svaku cijenu. Više sam da se pamte vrhunski igrači koji su proistekli iz nekog kluba a ne nekakve medalje iz škole košarke. U biti tko nakon dvije godine pamti dječju medalju?

Kuki Route 66 je napisao/la:

Alego je napisao/la:

To se ne može osporiti i treba to svatko priznati i respektirati. Mora se priznati Dejanu Jovoviću i njegovoj ekipi da po rezultatima vode najuspješniju školu košarke u Hrvatskoj ako ne i šire. No ono što tu mene muči jeste da je sve bazirano na sportskim rezultatima te se u tim mlađim kategorijama koriste većinom akceleranti koji će sada dati najviše, a kasnije kako ih vode odnese. Vjerojatno griješim, ali dojam je kao da je sve podređeno trenerima mlađih kategorija, a ne igračima. Ne sjećam se da je Cedevita iznjedrila vrhunskog igrača, a da je prošao njihovu školu košarke ili jeste?  Naravno, u starijim godištima oni su magnet za igrače iz drugih sredina, dobra odskočna daska za za reprezentaciju i daljnju karijeru. Ali bez obzira na ovu moju opservaciju, da mi sin trenira košarku, rado bih ga vidio u Cedeviti Junior. Stoga veliki respekt prema tom klubu sa željom da ih ima sličnih što više u Hrvatskoj.

Kuki Route 66 je napisao/la:

Sve je to poznato. Ali itekako je poznato da je zadnjih puno godina Ceda jr sinonim za dobar rad s mlađim kategorijama. Povremeno i sa "starijima". Oko toga ne bi trebalo biti ni n od nedoumice. Što će biti ubuduće ostaje da se vidi.

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Dosta si u pravu. Ali eto, volio bi znati u kojem to našem klubu i kojem to našem treneru rezultat nije najbitniji?

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Nema tu previše filozofije, što je uzrast mlađi rezultat treba biti manje bitan. 

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
123
...
131132133
  • Najnovije
  • Najčitanije