To se ne može osporiti i treba to svatko priznati i respektirati. Mora se priznati Dejanu Jovoviću i njegovoj ekipi da po rezultatima vode najuspješniju školu košarke u Hrvatskoj ako ne i šire. No ono što tu mene muči jeste da je sve bazirano na sportskim rezultatima te se u tim mlađim kategorijama koriste većinom akceleranti koji će sada dati najviše, a kasnije kako ih vode odnese. Vjerojatno griješim, ali dojam je kao da je sve podređeno trenerima mlađih kategorija, a ne igračima. Ne sjećam se da je Cedevita iznjedrila vrhunskog igrača, a da je prošao njihovu školu košarke ili jeste? Naravno, u starijim godištima oni su magnet za igrače iz drugih sredina, dobra odskočna daska za za reprezentaciju i daljnju karijeru. Ali bez obzira na ovu moju opservaciju, da mi sin trenira košarku, rado bih ga vidio u Cedeviti Junior. Stoga veliki respekt prema tom klubu sa željom da ih ima sličnih što više u Hrvatskoj.
Kuki Route 66 je napisao/la:
Sve je to poznato. Ali itekako je poznato da je zadnjih puno godina Ceda jr sinonim za dobar rad s mlađim kategorijama. Povremeno i sa "starijima". Oko toga ne bi trebalo biti ni n od nedoumice. Što će biti ubuduće ostaje da se vidi.
Vidi cijeli citat