basketas je napisao/la:
Ne da mi se sad tražit statse, sjećam se jako dobro Nebojše Bogavca (jel kasnije igrao puno u Francuskoj?) i koliko me sjećanje sluzi zar nije on imao oni ubi bože ružan šut, ko da maljem tuče kamenje?
Vidi cijeli citat
pazi, nemam pojma ni procente ni konkretne statistike, ali meni je ostao u sjećanju kao bolesno dobar šuter. I to ne samo iz Hemofarma nego iz zlatnog doba KLS kada je predvodio streljački vod sa Cetinja za KK Lovćen. Sam izbačaj nije bio školski, ali nije ni puno odudarao od standarda. Partizan je redovno trpao do iznemoglosti.
Ovde imaš video sa španskog all stara u takmičenju u trojkama gdje je pobjedio 2005. godine, provjeri da li si na njega mislio...
EDIT
na 7:45 je on
[uredio randy marsh - 05. ožujka 2015. u 20:45]