Cibona 2016/2017

apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
08. prosinca 2016. u 21:17
Cedevita Cibona? Ima na areni
Brooklyn
Brooklyn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2016.
Poruka: 3.277
08. prosinca 2016. u 22:19
apjrlmcd je napisao/la:
Cedevita Cibona? Ima na areni
Vidi cijeli citat


ima na ARENA 1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.06.2015.
Poruka: 500
08. prosinca 2016. u 23:07
Nema prijenosa, svi moraju doći u dvoranu.
rajon rondo
rajon rondo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.04.2012.
Poruka: 1.175
08. prosinca 2016. u 23:50
neverbored je napisao/la:
Baton je napisao/la:
Šteta što se ne komentira ovaj tekst, pogotovo oni koji su bili izrazito žestoki prema njemu u zadnje vrijeme.
Vidi cijeli citat

Batone, a što ćemo komentirati? Momak je bio u nesuglasicama s klubom, koje su prikazane kao "neke ozljede". Kad se odljutio, pomirio ili (najvjerojatnije) dogovorio, odigra utakmicu iz snova kod menadžereve ekipe.
Odmah da se razumijemo... Velika većina navijača Cibone voli Žižića. Kako i ne bi, mladac je stvarno izvrstan košarkaš.
Vidi cijeli citat

Gadljivo je, odvratno i odurno svakodnevno pisanje laži u svezi navodne Antine ozljede. Zar stvarno mislite pojedini kvazi navijači Cibone da će dečko štrajkati zbog šake para. Smiješni ste djeco ko crtani film. Žižići imaju para i bez Antinog ugovora. Neki dan je pored mene na semaforu stajao Andrija u BMW-u X6. Žižićima je Cibonin ugovor za kino i kokice. Mali odlazi u Ameriku i ako bude zdrav zaradit će do kraja karijere para za 50 života.

[uredio rajon rondo - 08. prosinca 2016. u 23:54]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.06.2015.
Poruka: 500
09. prosinca 2016. u 00:59
rajon rondo je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
Baton je napisao/la:
Šteta što se ne komentira ovaj tekst, pogotovo oni koji su bili izrazito žestoki prema njemu u zadnje vrijeme.
Vidi cijeli citat

Batone, a što ćemo komentirati? Momak je bio u nesuglasicama s klubom, koje su prikazane kao "neke ozljede". Kad se odljutio, pomirio ili (najvjerojatnije) dogovorio, odigra utakmicu iz snova kod menadžereve ekipe.
Odmah da se razumijemo... Velika većina navijača Cibone voli Žižića. Kako i ne bi, mladac je stvarno izvrstan košarkaš.
Vidi cijeli citat

Gadljivo je, odvratno i odurno svakodnevno pisanje laži u svezi navodne Antine ozljede. Zar stvarno mislite pojedini kvazi navijači Cibone da će dečko štrajkati zbog šake para. Smiješni ste djeco ko crtani film. Žižići imaju para i bez Antinog ugovora. Neki dan je pored mene na semaforu stajao Andrija u BMW-u X6. Žižićima je Cibonin ugovor za kino i kokice. Mali odlazi u Ameriku i ako bude zdrav zaradit će do kraja karijere para za 50 života.

Vidi cijeli citat


To stoji što si napisao, ali ne može mi nitko reći da se nešto nije dogodilo sa njim u već spomenutom periodu. Vidiš po čovjeku da nije na 100%. A zašto je to tak mi s foruma ne znamo. Jbg.
neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
09. prosinca 2016. u 09:15
dario44 je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
Nego, što je s Rokom Prkačinom, ne viđam ga više po popisima igrača s utakmica Ciboninih kadeta?
I, tko trenira kadete i juniore?
Vidi cijeli citat

Nije bio na zadnjoj utakmici,a većinu ostalih je odigrao. Kruže glasine da su tata Prkačin i Aco imali nekakvih nazovimo to nesuglasica.
Vidi cijeli citat

Vidim da je Roko opet u sastavu kadeta Cibone. No sad nema Buljevića?
http://www.ksz-zagreb.hr/muska-kosarka/kadeti-cibone-na-turniru-u-italiji-10945
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
09. prosinca 2016. u 09:31
Baton je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
Nije *tako loša* situacija za budućnost, iako se slažem da će iduće godine trebati uložiti dosta novaca da bi se bilo na sličnom nivou.
Od igrača "za budućnost" (Šiško, Marinelli, Bošnjak, Ćorić, Slavica, Samac, Sulejmanović, Uljarević, Mandić, Ljubičić, Popić) najveći plafon valjda ima Slavica, no za njega se priča da poslije ove sezone odlazi. Šteta.
Od ovih ostalih će biti solidnih "klupskih igrača", no nekako ne djeluje kao da napreduju ove sezone. Odnosno, ne igraju puno, ne igraju u kontinuitetu, ili ne igraju uopće. A ne znam ni da je trebalo imati 3 mlada pleja?
Nekako se sve razvodnilo tim prikupljanjem igrača za 3 kolosijeka.
Vidi cijeli citat


Meni ovi mladci baš uljevaju optimizam. Dapače, mislim da će oni bez ovih "starih" slijedeće godine ostvariti isti ili sličan rezultat kao i ova sadašnja momčad. Uz to, to će biti puno jeftinija momčad nego ova. Zapravo, to će biti PRVA stabilizacijska momčad, u skladu sa financijskim mogučnostima.
Intresantno mi je da, gdje ja vidim "ružičasto" ostali vide "crno" a kod HKS-a (i repke) gledišta su suprotna. Možda je to moje proklestvo ali već odavno mi je počelo ići na živce da na kraju budem u pravu. To se zaboravlja (tko je bio u pravu) a ja doživljavam frustracije koje mi ne trebaju. Ni sam ne znam, što to ja vidim a ostali ne. Ni meni nije jasno ali tako je. Jebiga. Puno je inputa, treba to složiti u neku sliku, staviti u kontekst i projecirati u neku budučnost-tako ja pokušavam da si objasnim neke stvari.
Vidi cijeli citat

Problem je što ti mladci ne ulijevaju optimizam kod onih kod kojih bi trebali. A to su Mula i Aco. I onda će se opet posegnuti za raznim Hukićima, Marićima (Siriščevićima) ili Van Ostrumima.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
09. prosinca 2016. u 10:17
Mislim da večeras nemamo previše šanse protiv cede, pogotovo jer reynolds ne igra, a šiško se tek uhodava nakon ozljede.
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.081
09. prosinca 2016. u 10:32
pleniglacial je napisao/la:
Mislim da večeras nemamo previše šanse protiv cede, pogotovo jer reynolds ne igra, a šiško se tek uhodava nakon ozljede.
Vidi cijeli citat


Isto tako ni Cedi ne igra dosta igrača, tipa Tomas, Boatright, Shurma... Vidjet ćemo, mislim da imamo više šansi nego u utakmici koja je igrana priej koji tjedan.
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.06.2015.
Poruka: 500
09. prosinca 2016. u 11:30
Šaka, ajde odigraj danas obranu 
  • Najnovije
  • Najčitanije