Baton je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
Nije *tako loša* situacija za budućnost, iako se slažem da će iduće godine trebati uložiti dosta novaca da bi se bilo na sličnom nivou.
Od igrača "
za budućnost" (Šiško, Marinelli, Bošnjak, Ćorić, Slavica, Samac, Sulejmanović, Uljarević, Mandić, Ljubičić, Popić) najveći plafon valjda ima Slavica, no za njega se priča da poslije ove sezone odlazi. Šteta.
Od ovih ostalih će biti solidnih "klupskih igrača", no nekako ne djeluje kao da napreduju ove sezone. Odnosno, ne igraju puno, ne igraju u kontinuitetu, ili ne igraju uopće. A ne znam ni da je trebalo imati 3 mlada pleja?
Nekako se sve razvodnilo tim prikupljanjem igrača za 3 kolosijeka.
Vidi cijeli citat
Meni ovi mladci baš uljevaju optimizam. Dapače, mislim da će oni bez ovih "starih" slijedeće godine ostvariti isti ili sličan rezultat kao i ova sadašnja momčad. Uz to, to će biti puno jeftinija momčad nego ova. Zapravo, to će biti PRVA stabilizacijska momčad, u skladu sa financijskim mogučnostima.
Intresantno mi je da, gdje ja vidim "ružičasto" ostali vide "crno" a kod HKS-a (i repke) gledišta su suprotna. Možda je to moje proklestvo ali već odavno mi je počelo ići na živce da na kraju budem u pravu. To se zaboravlja (tko je bio u pravu) a ja doživljavam frustracije koje mi ne trebaju. Ni sam ne znam, što to ja vidim a ostali ne. Ni meni nije jasno ali tako je. Jebiga. Puno je inputa, treba to složiti u neku sliku, staviti u kontekst i projecirati u neku budučnost-tako ja pokušavam da si objasnim neke stvari.
Problem je što ti mladci ne ulijevaju optimizam kod onih kod kojih bi trebali. A to su Mula i Aco. I onda će se opet posegnuti za raznim Hukićima, Marićima (Siriščevićima) ili Van Ostrumima.