smotanihaker je napisao/la:

Vidi cijeli citat
Šteta što se ne komentira ovaj tekst, pogotovo oni koji su bili izrazito žestoki prema njemu u zadnje vrijeme.
Moja procjena za Samca je na tankim nogama, priznajem. On je dio onog proklestva odlaska u NCAA. Stariji je 2 do 4 godine od ostalih mladih, to mu je stvarno veliki minus. Kod njega vidim dosta lagane noge, dobro baratenje lopte i ok šut. Slabosti-godine, mek je i nema iskustva. Ipak bi mogao biti dobar igrač za ABA nivo. I to je već uspjeh! Gotovo svi koji su otišli njegovim putem moći će samo poželjeti takav rasplet.
Kod Sulejmanovića se vidi "iz aviona" da ima spore noge ali ipak imati će angažmana u nekim euro momčadima. Sa 28-30 doživjeti će i angažman u nekom euroligašu. On je platio svoju španjolsku cijenu kao i mnogi drugi.
Marineli je platio svoju ljubljansku avanturu. U Rijeci se budio iz "mrtvih". Ima potencijala za nekakvog kombo igrača. Izgubio je samopouzdanje, to mu je glavna mana.
Ćorić ako ostvari Rozićevu karijeru, puno je ali i dostižno. Što će ljepše?
O novcima bolje da ne pišemo jer "lupamo" na pamet. Činjenica je da je sadašnja Cibona puno skluplja nego ona na početku sezone. Novac za momčad moramo računati bruto jer su to ukupna davanja kluba ali nisu i jedina davanja. Cijeli pogon sigurno je preko milje eura.
Ne volim kada se naši igrači i klubovi uspoređuju sa srpskim i to samo iz jednog razloga-kada Zvezda ili Partizan uzmu nekog 21-godišnjaka tada je on 3/4 gotov igrač a kada ga naši klubovi uzmu onda je on 2/4 gotov igrač. Zato je njhovim klubovima puno lakše te mlade integrirati u momčad.