Cibona 2016/2017

lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
08. prosinca 2016. u 15:33
basketas
vezano na onaj gornji traktat i usporedbe s partizanom, ne znam za partizan ne pratim ali za cibonu se ne zna kaj će biti idući mjeseca kamoli iduće godine, ne volim nabrajanje svakakvih imena dopeljali su one koje su dopeljali a zašto baš njih ja ne znam(ajmo oni s ptičicama), možda neki nisu htjeli u cibonu? neke su htjela ali ih nisu mogli platiti (onaj karačić ili kako već)osim toga zamišljam si koja bi to hajka tu na forumu bila da su dovedena još tri četiri veterana  , s minutažom neki imaju sreće (suljo),  a neki nemaju čorić, a neki su imali marineli(za mene najveće razočarenje) ali slabo koriste ...
smotanihaker
smotanihaker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2012.
Poruka: 2.566
08. prosinca 2016. u 15:57
neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
08. prosinca 2016. u 16:04
Znači, sutra Cedevita bez Tomasa, Shurne, Boatrighta, Muse i Babića.
Nije nemoguće, iako je Cedevita i tako favorit protiv Cibone bez Reynoldsa.
heis3nberg
heis3nberg
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.11.2014.
Poruka: 491
08. prosinca 2016. u 16:53
Izgleda da i puljic voli svratiti na forum
''Oni koji egzistencijalna pitanja riješe prije nego li bilo što postignu u životu, na kraju redovito loše prođu.'' - D.P.
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
08. prosinca 2016. u 20:37
smotanihaker je napisao/la:
Vidi cijeli citat


Šteta što se ne komentira ovaj tekst, pogotovo oni koji su bili izrazito žestoki prema njemu u zadnje vrijeme.

Moja procjena za Samca je na tankim nogama, priznajem. On je dio onog proklestva odlaska u NCAA. Stariji je 2 do 4 godine od ostalih mladih, to mu je stvarno veliki minus. Kod njega vidim dosta lagane noge, dobro baratenje lopte i ok šut. Slabosti-godine, mek je i nema iskustva. Ipak bi mogao biti dobar igrač za ABA nivo. I to je već uspjeh! Gotovo svi koji su otišli njegovim putem moći će samo poželjeti takav rasplet. 
Kod Sulejmanovića se vidi "iz aviona" da ima spore noge ali ipak imati će angažmana u nekim euro momčadima. Sa 28-30 doživjeti će i angažman u nekom euroligašu. On je platio svoju španjolsku cijenu kao i mnogi drugi.
Marineli je platio svoju ljubljansku avanturu. U Rijeci se budio iz "mrtvih". Ima potencijala za nekakvog kombo igrača. Izgubio je samopouzdanje, to mu je glavna mana.
Ćorić ako ostvari Rozićevu karijeru, puno je ali i dostižno. Što će ljepše?
O novcima bolje da ne pišemo jer "lupamo" na pamet. Činjenica je da je sadašnja Cibona puno skluplja nego ona na početku sezone. Novac za momčad moramo računati bruto jer su to ukupna davanja kluba ali nisu i jedina davanja. Cijeli pogon sigurno je preko milje eura. 
Ne volim kada se naši igrači i klubovi uspoređuju sa srpskim i to samo iz jednog razloga-kada Zvezda ili Partizan uzmu nekog 21-godišnjaka tada je on 3/4 gotov igrač a kada ga naši klubovi uzmu onda je on 2/4 gotov igrač. Zato je njhovim klubovima puno lakše te mlade integrirati u momčad.
neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
08. prosinca 2016. u 20:45
Baton je napisao/la:
Šteta što se ne komentira ovaj tekst, pogotovo oni koji su bili izrazito žestoki prema njemu u zadnje vrijeme.
Vidi cijeli citat

Batone, a što ćemo komentirati? Momak je bio u nesuglasicama s klubom, koje su prikazane kao "neke ozljede". Kad se odljutio, pomirio ili (najvjerojatnije) dogovorio, odigra utakmicu iz snova kod menadžereve ekipe.
Odmah da se razumijemo... Velika većina navijača Cibone voli Žižića. Kako i ne bi, mladac je stvarno izvrstan košarkaš.
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
08. prosinca 2016. u 20:48
neverbored je napisao/la:
Baton je napisao/la:
Šteta što se ne komentira ovaj tekst, pogotovo oni koji su bili izrazito žestoki prema njemu u zadnje vrijeme.
Vidi cijeli citat

Batone, a što ćemo komentirati? Momak je bio u nesuglasicama s klubom, koje su prikazane kao "neke ozljede". Kad se odljutio, pomirio ili (najvjerojatnije) dogovorio, odigra utakmicu iz snova kod menadžereve ekipe.
Odmah da se razumijemo... Velika većina navijača Cibone voli Žižića. Kako i ne bi, mladac je stvarno izvrstan košarkaš.
Vidi cijeli citat


Ne mogu vjerovati (ili ne želim?) da tako mladi košarkaš laže za svoje ozljede. To bi bilo odvratno.
neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
08. prosinca 2016. u 20:52
Baton je napisao/la:
neverbored je napisao/la:
Baton je napisao/la:
Šteta što se ne komentira ovaj tekst, pogotovo oni koji su bili izrazito žestoki prema njemu u zadnje vrijeme.
Vidi cijeli citat

Batone, a što ćemo komentirati? Momak je bio u nesuglasicama s klubom, koje su prikazane kao "neke ozljede". Kad se odljutio, pomirio ili (najvjerojatnije) dogovorio, odigra utakmicu iz snova kod menadžereve ekipe.
Odmah da se razumijemo... Velika većina navijača Cibone voli Žižića. Kako i ne bi, mladac je stvarno izvrstan košarkaš.
Vidi cijeli citat


Ne mogu vjerovati (ili ne želim?) da tako mladi košarkaš laže za svoje ozljede. To bi bilo odvratno.
Vidi cijeli citat

Ok, apsolutno stoji da ja ne znam 100% da Žiža laže. 
No, prema viđenom na utakmicama, onom što se dalo pročitati i nekim insinuacijama, izgledno je da je malo štrajkao. 
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
08. prosinca 2016. u 21:02
neverbored je napisao/la:
Nije *tako loša* situacija za budućnost, iako se slažem da će iduće godine trebati uložiti dosta novaca da bi se bilo na sličnom nivou.
Od igrača "za budućnost" (Šiško, Marinelli, Bošnjak, Ćorić, Slavica, Samac, Sulejmanović, Uljarević, Mandić, Ljubičić, Popić) najveći plafon valjda ima Slavica, no za njega se priča da poslije ove sezone odlazi. Šteta.
Od ovih ostalih će biti solidnih "klupskih igrača", no nekako ne djeluje kao da napreduju ove sezone. Odnosno, ne igraju puno, ne igraju u kontinuitetu, ili ne igraju uopće. A ne znam ni da je trebalo imati 3 mlada pleja?
Nekako se sve razvodnilo tim prikupljanjem igrača za 3 kolosijeka.
Vidi cijeli citat


Meni ovi mladci baš uljevaju optimizam. Dapače, mislim da će oni bez ovih "starih" slijedeće godine ostvariti isti ili sličan rezultat kao i ova sadašnja momčad. Uz to, to će biti puno jeftinija momčad nego ova. Zapravo, to će biti PRVA stabilizacijska momčad, u skladu sa financijskim mogučnostima.
Intresantno mi je da, gdje ja vidim "ružičasto" ostali vide "crno" a kod HKS-a (i repke) gledišta su suprotna. Možda je to moje proklestvo ali već odavno mi je počelo ići na živce da na kraju budem u pravu. To se zaboravlja (tko je bio u pravu) a ja doživljavam frustracije koje mi ne trebaju. Ni sam ne znam, što to ja vidim a ostali ne. Ni meni nije jasno ali tako je. Jebiga. Puno je inputa, treba to složiti u neku sliku, staviti u kontekst i projecirati u neku budučnost-tako ja pokušavam da si objasnim neke stvari.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.07.2016.
Poruka: 457
08. prosinca 2016. u 21:04
Ima li nekog prijenosa? Ili si TV ne može priuštiti?
  • Najnovije
  • Najčitanije