Cibona 2016/2017

sedmica77
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 2.041
06. prosinca 2016. u 14:25
s obzirom na raspored u ligi prvaka, pitanje dal se uopće i trebamo nečemu nadati. Recimo i da pobijede Megu, Mornar i još jednu od preostale dvije domaće, s omjerom 5-9 bi se teško uopće moglo u top 5
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
06. prosinca 2016. u 15:58
Iako bi volio da Aco napise nesto vezano za dogadjanja u klubu mozda je i bolje ovako. Kako uopce objasniti ove poteze a da zvuci ako nista bar normalno. Po meni nemoguce. Pobjeda sa Megom lijepo je neke stvari zamaskirala bar na neko vrijeme ali mi koji to pratim o iz dana u dan jasno vidimo da tu milijun stvari ne stima. I zbog toga neko objasnjenje dati mislim da je i njemu tesko. Vjerojatno zato i ne pise nista. A da cita to sam siguran .
Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Picek
Picek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2005.
Poruka: 3.354
06. prosinca 2016. u 18:40
sutra kad Bura dobije Tenerife, jel onda Mula odlazi?
® Picek
Inati se Slavonijo!

Život leti kapetane...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
06. prosinca 2016. u 18:45
Picek je napisao/la:
sutra kad Bura dobije Tenerife, jel onda Mula odlazi?
Vidi cijeli citat


Ne! Onda ce reci da je to bio dio njihovog briljantnog plana i kako su oni znali da ce tako biti.
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.072
06. prosinca 2016. u 19:04
Picek je napisao/la:
sutra kad Bura dobije Tenerife, jel onda Mula odlazi?
Vidi cijeli citat


I onda je svizac zamotao čokoladu...

Brate mili, sve osim poraza od 20 razlike je ravno čudu s ovakvim sastavom...
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
David Bowie
David Bowie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 3.359
06. prosinca 2016. u 20:39
Na Tenerifima ni Barcelona u punom sastavu nije sigurna da neće spušiti 20 razlike.

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.

Prvo sam pomislio da je Mula ostao u Zg da bi Joxa, Roza, Šakić i ATŽ kvalitetno trenirali do Cedevite,
a onda mi je pala na pamet jedna potpuno nova situacija i čini mi se da znam zašto trener nije putovao na Tenerife.
Iako sam 100% uvjeren u svoja predviđanja, ostat ću tajanstven i čekati da Aco prvi objavi.
We can be heroes
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
06. prosinca 2016. u 21:58
Zanimljiv interview s Pozzeccom (link na Cedevitinoj temi).
Kaze da je Mrsic imao mogucnost izabrati njega ili Mulu za pomocnika.
Izabro je njega.....
[uredio Kanonik - 06. prosinca 2016. u 22:00]
DRoseA.I.CP3
DRoseA.I.CP3
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.09.2010.
Poruka: 234
06. prosinca 2016. u 23:41
Klubovi od BCL dobiju 100 000 eura za kvalifikaciju u grupnu fazu, nakon čega na taj iznos plate porez sukladno zakonu države iz koje dolaze. Za prolazak skupine se dobije 20 000 eura, ali samo ako se uguraju u top 16, a to mogu izravno iz skupine (svi prvi i tri najbolja drugoplasirana) ili pobjedom u toj ''kvalifikacijskoj'' rudni u kojoj sudjeluje preostalih 16 ekipa koje su izašle iz skupine.

Ukratko, Cibona tankira BCL jer nemaju gotovo nikakvog intreresa. Samo se onda postavlja pitanje zašto juniori ni ovdje ne dobivaju priliku?
heis3nberg
heis3nberg
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.11.2014.
Poruka: 491
07. prosinca 2016. u 00:38
David Bowie je napisao/la:

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat


Zasto onda ne igra?
''Oni koji egzistencijalna pitanja riješe prije nego li bilo što postignu u životu, na kraju redovito loše prođu.'' - D.P.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 112
07. prosinca 2016. u 01:10
David Bowie je napisao/la:
Na Tenerifima ni Barcelona u punom sastavu nije sigurna da neće spušiti 20 razlike.

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.

Prvo sam pomislio da je Mula ostao u Zg da bi Joxa, Roza, Šakić i ATŽ kvalitetno trenirali do Cedevite,
a onda mi je pala na pamet jedna potpuno nova situacija i čini mi se da znam zašto trener nije putovao na Tenerife.
Iako sam 100% uvjeren u svoja predviđanja, ostat ću tajanstven i čekati da Aco prvi objavi.
Vidi cijeli citat


kolarić ili aco drugi profil ? 

toliko si ogavan sa branjenjem ace i mule da to nisu istine
  • Najnovije
  • Najčitanije