ColoColo777 je napisao/la:
cibonaci je napisao/la:
Evo dosla kazna ABE, tako da je taj faktor izbacen kao neka teoretska mogucnost.
Samo dobra igra i posteno pa kako bude, sretno decki.
Vidi cijeli citat
Bas suprotno. Zvezda ce se zaliti na odluku, a predsednistvo ABA lige cine predsednici Cibone, FMPa i Mornara. Ako je jasno kako ce glasati Mornar i FMP, onda je odlucujuci glas Cibone da li ce se ova odluka potvrditi ili ne.
Vidi cijeli citat
Nema logike da bude i protiv, po tebi su dva za i mi smo nebitni, kako god glasali.
Oko utakmice, Rebec proradio, pa poceo divljati.
Eto dobili smo novog sutera Bunda 2 trice za 4 minute, ne kuzim kaj ga je vadil, ok bio je bolestan, temperatura, ali je trebao jos biti u igri kad ga krenula trica.