Cibona 2022/23

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. listopada 2022. u 21:17

najzabavnije minute kosarke u dugo vrijeme, ovaj prikljucak Cibone, i ona eksplozija Pavicevica na TO-u

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
14. listopada 2022. u 21:28

Kako god završi ja sam zadovoljan sa dečkima!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
14. listopada 2022. u 21:29

Ne kuzim Sesara vadi Perasa a on odlican

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
14. listopada 2022. u 21:45

Toooooooo

Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.552
14. listopada 2022. u 21:45

Bravo dečki i treneru! 

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. listopada 2022. u 21:48

aaaaaaaaaaaaaaaaa! Bunda +Borna > Russell...cibona pokazala kako se "zaustavlja" Amerikanac, tj. da ga ostavis ispod 40k.

[uredio narada108 - 14. listopada 2022. u 21:51]
jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.265
14. listopada 2022. u 21:50

Tooooo. Bravo Cibosi

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
14. listopada 2022. u 21:50

Bravo Cibosi 👏👏

Posebno mi je drago zbog često omalovažavanih Bundovića i mojih Goričana, a najviše zbog Sesara kojeg se tretira kao neradnika, a čovjek je 101% predan košarci.

S oporavljenim Mesičekom, Smajlagićem, Ljubičićem i Maleševićem bit će ovo respektabilna momčad.

Vjerujem da će uskoro i dvorana biti bolje popunjena jer Cibona igra i za oko lijepu košarku.

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.011
14. listopada 2022. u 21:50

Čestitam! Dobra utakmica. 

U šta je gledao sudac? Ono nije bio out Russela...(???)

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
14. listopada 2022. u 21:50

I pljugnuo čovjek 2000 kuna, nikad se ne kladim na Cibonu ni kontra.

  • Najnovije
  • Najčitanije