Mi smo naivno krenuli u pricu s ovim Matasicima, Sericima, Rozicima vjerujuci kako ce nesto napraviti, kako stize investitor, kako cemo se iscupati, spasiti.
Zapravo su nas uvjeravali u nesto cega nema a mi cekamo i cekamo.
Cudan je zavjet sutnje od smradova novinara koji jedini mogu pitati i pisati, pa na kraju i ministrice sporta da bar da neku izjavu, pa i HKS-a , gospodo to je klub a vi ste krovna org., pa grada i Tomasevica koji suti i jebe ga se sto je s Cibonom, inace nisam glasao za njega, lako je bilo biti udruga i uzimati novce i skakati i bacati se na beton, sad se vidi da je nesposoban, bio i ostao.
Rekao sam, Cibona je postala taoc svih njih , podobnih, nesposobnih , licemjernih idiota.
[uredio kosarka171 - 21. srpnja 2022. u 09:43]