Cibona 2025/26

cobra01
cobra01
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 627
14. lipnja 2025. u 22:55

jura74 je napisao/la:

Ako bude mogućnosti, doveo bih Rudan, Badžima i Filipovića. Sva trojica izlaze iz ozljede. Ne bi trebali biti skupi

Vidi cijeli citat


Bože sačuvaj na ovakvoj ideji, i onda od 3 barem 2 kiks....

Darg_Jom
Darg_Jom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2024.
Poruka: 1.276
14. lipnja 2025. u 23:29

Sva tri vec treniraju s Cibonom i mole Serica da potpise ugovor. Cak mi se cini da bi oni placali prvu godinu Ciboni.

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.757
14. lipnja 2025. u 23:52

Darg_Jom je napisao/la:

Sva tri vec treniraju s Cibonom i mole Serica da potpise ugovor. Cak mi se cini da bi oni placali prvu godinu Ciboni.

Vidi cijeli citat


🤣🤣🤣

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.757
14. lipnja 2025. u 23:54

jura74 je napisao/la:

Ako bude mogućnosti, doveo bih Rudan, Badžima i Filipovića. Sva trojica izlaze iz ozljede. Ne bi trebali biti skupi

Vidi cijeli citat


Molim info šta znači ne bi bili skupi? Koliko bi tražija svaki od njih, 5 keka jer izlaze iz ozljeda, a inače koštaju 15ak?

hhc
hhc
Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 6.991
15. lipnja 2025. u 00:45

Na kraju ćemo igrati aba ligu bez da plaćamo pozivnice s obzirom na stanje u Izraelu 

Dražen Petrović uno di noi !!!
Darg_Jom
Darg_Jom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2024.
Poruka: 1.276
15. lipnja 2025. u 01:43

hhc je napisao/la:

Na kraju ćemo igrati aba ligu bez da plaćamo pozivnice s obzirom na stanje u Izraelu 

Vidi cijeli citat


Da postoji volje u vruski ABA lige igrali bi vi bez placanja pozivnice. Sta njima znaci 200.000€, a vama znaci puno

[uredio Darg_Jom - 15. lipnja 2025. u 01:43]
citamsamo
citamsamo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 3.170
15. lipnja 2025. u 09:53

Darg_Jom je napisao/la:

hhc je napisao/la:

Na kraju ćemo igrati aba ligu bez da plaćamo pozivnice s obzirom na stanje u Izraelu 

Vidi cijeli citat


Da postoji volje u vruski ABA lige igrali bi vi bez placanja pozivnice. Sta njima znaci 200.000€, a vama znaci puno

Vidi cijeli citat


Zasto bi igrali? Smijesno je sta se radi zadnje dvije godine sa zadnjim mjestom.

Darg_Jom
Darg_Jom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2024.
Poruka: 1.276
15. lipnja 2025. u 09:58

citamsamo je napisao/la:

Darg_Jom je napisao/la:

hhc je napisao/la:

Na kraju ćemo igrati aba ligu bez da plaćamo pozivnice s obzirom na stanje u Izraelu 

Vidi cijeli citat


Da postoji volje u vruski ABA lige igrali bi vi bez placanja pozivnice. Sta njima znaci 200.000€, a vama znaci puno

Vidi cijeli citat


Zasto bi igrali? Smijesno je sta se radi zadnje dvije godine sa zadnjim mjestom.

Vidi cijeli citat

A ne znam. Jedino zbog imena, valjda. 

hhc
hhc
Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 6.991
15. lipnja 2025. u 10:00

Ma od početka je krivica lige koja nije odlučila hoće biti ispadanja ili neće ..Ovako se i danas ne zna koliko na kraju ima ekipa u ligi 

Dražen Petrović uno di noi !!!
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.371
15. lipnja 2025. u 11:25

hhc je napisao/la:

Ma od početka je krivica lige koja nije odlučila hoće biti ispadanja ili neće ..Ovako se i danas ne zna koliko na kraju ima ekipa u ligi 

Vidi cijeli citat

Aba liga bez Cibone, nije vise to to. Možda sad to ne izgleda tako ali sigurno da će to imati velik utjecaj 

  • Najnovije
  • Najčitanije