Cibona 2025/26

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
19. ožujka 2026. u 13:03

CEO Domaćinski je napisao/la:

quiksilver je napisao/la:

@ CEO citam da si to proucavao i procitao pa molim ako moze kojim izvorima i cijim novcima bi bio budet 2- 2.5 milje , od kud se planira namaknuti ta cifra, izvor? Hvala

Vidi cijeli citat

Evo kopiram:


Prihodi KK Cibona se sastoje od:
- Prihodi od natjecanja
- Sponzorstva i donacije
- Prihodi od prodaje igrača
- Prihodi od ulaznica
- Članarine i ostali povezani prihodi
- Prodaja rekvizita s brandom KK Cibona
- Ugostiteljstvo
- Događanja u dvorani
- Prihodi od plaćenih nastupa
- Prihodi od medijskih prava
- Prihodi od branda
- Ostali prihodi

Izvor je elaborat o preoblikovanju. Ima 264 stranice.

Vidi cijeli citat


Ovo je sve dosta za nekih 11.000 Eura. I šta dalje?

Pa od prodaje kokica na 224 duša/utakmici možeš zaraditi možda 200 Eura. Svatko po piće (224x3) i imaš oko 900 Euro. Pa o kakvim novcima oni pričaju????

Ugostiteljstvo??? Kakvo Ugostiteljstvo? Mozart i mrtva pasaža? Pa moraš prvo 2-3milje (ne tisuće) uložiti da bi mogao to sve ubrojiti.. ok, jasno da je sve to opako frizirano ali valjda je svima koji su u tome, sa svih strana, sve tu jasno. Pa ne pravimo se ludi. Koliko god ja to želio gledati ružičastim cvikerima... ne ide mi!

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
19. ožujka 2026. u 13:04

CEO Domaćinski je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

CEO Domaćinski je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

Eh tu sam te čekao!!!!

idemo redom: Roberson, Lončar, Čakarun (ne gine nam onoh njegovih 20k€), Heppa, Palokaj (joj, kako bi ga voljeli vidjeti ponovno na Kosovu!)... to je brat bratu jedno 376809€

Vidi cijeli citat

Ulovio si se za......

Vidi cijeli citat


Urac. Mislio sam da je zezancija bila više nego očita. 

Vidi cijeli citat

Oprosti! Mislio sam bananu...😁

Vidi cijeli citat

E pa upravo za Bananu.

okosokolovo
okosokolovo
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.09.2015.
Poruka: 200
19. ožujka 2026. u 13:04

CEO Domaćinski je napisao/la:

quiksilver je napisao/la:

@ CEO citam da si to proucavao i procitao pa molim ako moze kojim izvorima i cijim novcima bi bio budet 2- 2.5 milje , od kud se planira namaknuti ta cifra, izvor? Hvala

Vidi cijeli citat

Evo kopiram:


Prihodi KK Cibona se sastoje od:
- Prihodi od natjecanja
- Sponzorstva i donacije
- Prihodi od prodaje igrača
- Prihodi od ulaznica
- Članarine i ostali povezani prihodi
- Prodaja rekvizita s brandom KK Cibona
- Ugostiteljstvo
- Događanja u dvorani
- Prihodi od plaćenih nastupa
- Prihodi od medijskih prava
- Prihodi od branda
- Ostali prihodi

Izvor je elaborat o preoblikovanju. Ima 264 stranice.

Vidi cijeli citat


Ako je elaborat javno dostupan molim informaciju di se može preuzet/procitat?

CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 13:10

Bananeros je napisao/la:

Ovo je sve dosta za nekih 11.000 Eura. I šta dalje?

Pa od prodaje kokica na 224 duša/utakmici možeš zaraditi možda 200 Eura. Svatko po piće (224x3) i imaš oko 900 Euro. Pa o kakvim novcima oni pričaju????

Ugostiteljstvo??? Kakvo Ugostiteljstvo? Mozart i mrtva pasaža? Pa moraš prvo 2-3milje (ne tisuće) uložiti da bi mogao to sve ubrojiti.. ok, jasno da je sve to opako frizirano ali valjda je svima koji su u tome, sa svih strana, sve tu jasno. Pa ne pravimo se ludi. Koliko god ja to želio gledati ružičastim cvikerima... ne ide mi!

Vidi cijeli citat

Gledaj pozitivno. Jel može biti gore od ovog do sada?

VIVA LA REVOLUTION !!!!
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
19. ožujka 2026. u 13:16

Ma nipošto. 

Jedino da nam Šero& Rozo ostanu 

cobra01
cobra01
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 625
19. ožujka 2026. u 13:24

Meni je super što postoje stvarni planovi, vizija, osobe koje je netko i vidio i samo može biti bolje, gore teško da može biti.

Također super mi je da ovaj smiješni instant klub sa Velesajma koji se uskomešao kada su osjetili da je Cibona uzdrmana je stavljen na mjesto.

 

 

 

[uredio cobra01 - 19. ožujka 2026. u 13:26]
Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 631
19. ožujka 2026. u 13:40

CEO samo ti piši, lakše mi je lajkavat tvoje nego pisati svoje, većinom promatramo iz iste perspektive 😂

Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 631
19. ožujka 2026. u 13:42

Tomislav Kukolja je napisao/la:

Poštovani g. Miško,

Isprika kaj kasnim s jutarnjim elaboratom, pardon komentarom radnog naslova...

Vidi cijeli citat

Opusti se Kuki, ništa ti ne zamjeram.

Zgubidan
Zgubidan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.10.2015.
Poruka: 2.029
19. ožujka 2026. u 14:04

Gle CEO, o elaboratu sam pročital kaj piše u JL, i odmah mi je zazvečal ovaj plan o prodaji igrača. U detalje i postotke nisam baš ulazil ( ni me briga, a i puno je za delati v trsju ovih dana ), tako da ak' ti tak velis, ispričavam se napaćenim forumašima, drukerima Cibone.

Ajmo žuti!!!
CEO Domaćinski
CEO Domaćinski
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2024.
Poruka: 1.694
19. ožujka 2026. u 14:08

Zgubidan je napisao/la:

Gle CEO, o elaboratu sam pročital kaj piše u JL, i odmah mi je zazvečal ovaj plan o prodaji igrača. U detalje i postotke nisam baš ulazil ( ni me briga, a i puno je za delati v trsju ovih dana ), tako da ak' ti tak velis, ispričavam se napaćenim forumašima, drukerima Cibone.

Vidi cijeli citat

Oprosti ako sam bio grub i agresivan. O tome je li plan prihoda realan se sigurno ima puno tog za napisati ali ne stoji da je značajni dio od prodaje igrača. Donacije i sponzorstva su daleko najveći planirani izvor prihoda, cca 70%.

[uredio CEO Domaćinski - 19. ožujka 2026. u 14:12]
VIVA LA REVOLUTION !!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije