Cibona 2026/27

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.206
jučer u 02:44

Iznenadjuje me da Roberson nije mogao nista bolje od naci od Valcee.Nisu cak uspjeli niti upasti u play off. Zna li se gdje je Hepa potpisao?

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.343
jučer u 05:19

Što se tiče Marina Marića, vidim da je na Taiwanu, pitanje kolike su to pare i šta je to, vjerojatno dobre, treba samo ić približno

[uredio Iobit - 26. lipnja 2026. u 05:19]
Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
jučer u 08:46

Lionheart je napisao/la:

Da imas pravo dobar je Bart,a jos je i jeftiniji od Badzima, nadam se da će te poslusat Rozić 

Vidi cijeli citat

Bart je igrač Cibone, stoga ne mora me ništa poslušati 😁 ali čuj, malo smo tanki na njegovoj poziciji za igrati 3 natjecanja 🙃

RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 184
jučer u 09:06

sisko - radovcic - gnjidic

badzim - (stranac) - bart

sikiric - (stranac) - katanovic (+ palokaj kad se vrati)

(stranac) - dreznjak  - serdarusic

(stranac) - mazalin - loncar

imao bi 5 stranaca pa jedan nebi igrao premijerku jbg

KK26
KK26
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.06.2026.
Poruka: 13
jučer u 09:39

Osobno, rađe bih u ekipi nekog stabilnog back-up playa nego Gnjidića uz potencijalno Šiška i možda Amera combo beka.
Dar za košarku je neosporan, ali bojim se da nije mentalno u stanju izgurati ozbiljnu sezonu bez težih turbulencija. 

Uostalom nije ni profilom igrač za 5-10 min. 

možda Paponja.

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.375
jučer u 09:42

Nemojte uspoređivati Barta i Badžima. Badžim možda nije vrhunski obrambeni igrač, ali Bart je obrambeno nekoliko razina ispod njega. Jedina stvar koja im je doista zajednička jest preciznost za tri poena.

Badžim puno bolje razumije spacing, kreće se bez lopte i ima osjetno viši košarkaški IQ. Znam koji su njegovi limiti, ali unatoč njima uspoređivati ga s Bartom jednostavno nema smisla.

 

Košarka je puno više od otvorenog šuta za 3 i slobodnih bacanja

Bart mi je simpatičan momak, ali kvalitetom ne pripada u isti koš. Ne zadovoljava niz važnih košarkaških kriterija – od fizikalija, lateralnih kretnji i obrambene igre do razumijevanja spacinga i ostalih aspekata igre.

Košarka nije samo pogoditi otvorenu tricu i slobodno bacanje. To je skup vještina i odluka koje igrač mora pokazivati tijekom cijele utakmice. Zato mislim da je ova usporedba promašena.

highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 337
jučer u 09:56

m5anjak je napisao/la:

Nemojte uspoređivati Barta i Badžima. Badžim možda nije vrhunski obrambeni igrač, ali Bart je obrambeno nekoliko razina ispod njega. Jedina stvar koja im je doista zajednička jest preciznost za tri poena.

Badžim puno bolje razumije spacing, kreće se bez lopte i ima osjetno viši košarkaški IQ. Znam koji su njegovi limiti, ali unatoč njima uspoređivati ga s Bartom jednostavno nema smisla.

 

Košarka je puno više od otvorenog šuta za 3 i slobodnih bacanja

Bart mi je simpatičan momak, ali kvalitetom ne pripada u isti koš. Ne zadovoljava niz važnih košarkaških kriterija – od fizikalija, lateralnih kretnji i obrambene igre do razumijevanja spacinga i ostalih aspekata igre.

Košarka nije samo pogoditi otvorenu tricu i slobodno bacanje. To je skup vještina i odluka koje igrač mora pokazivati tijekom cijele utakmice. Zato mislim da je ova usporedba promašena.

Vidi cijeli citat

Analiza savrsena i Barta da nema ugovor ne bih ostavio u ekipi. Za ove ambicije on nije igrac tog kalibra. Meni se cini da se tu pojavila hrpa novih profila koja prodaje ili forsira neke igrace za koje nema smisla. Kad procitas da bi neki ostavili Cakaruna ili Loncara to govori o elementarnom nepoznavanju kosarke i ambicijama kluba. Samo se nadam da se roster nece lomiti po ,, babi i stricevima" jer ne bu dobro.

[uredio highlight - 26. lipnja 2026. u 09:57]
citamsamo
citamsamo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 3.170
jučer u 09:59

Warren je napisao/la:

gogsi30 je napisao/la:

Iobit je napisao/la:

E sad ašto se tiče centra, prvi će bit stranac, to sam siguran, Lončar i Čakarun ne ispunjavaju uvjete, ne ispunjavaju, Čakraun je star, Lončar nije taj kvalitet igrača, ostaju ti Ljubičić, Vraneš, Vrankić ako može igrat centra, sve drugo je zauzeto, za Vraneša ne vjerujem da će se vračat, možda najbolje dovest i Ljubičića i Vrankića, sve šta se može, bolje Ljubičić nego Lončar

Vidi cijeli citat


Ko je Vrankić? 

Vidi cijeli citat

 

Josip Vrankić 205, 27 godina igrao u 2. talijanskoj 2 sezone pa 2. španjolskoj zadnje tri sezone, imao ok brojke, ali nije centar. Ovako na yt ne izgleda loše.

Vidi cijeli citat


Ostaje u Spanjolskoj

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.375
jučer u 10:06

Znaci li to da idemo po Darija Dreznjaka? 

Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
jučer u 10:09

highlight je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Nemojte uspoređivati Barta i Badžima. Badžim možda nije vrhunski obrambeni igrač, ali Bart je obrambeno nekoliko razina ispod njega. Jedina stvar koja im je doista zajednička jest preciznost za tri poena.

Badžim puno bolje razumije spacing, kreće se bez lopte i ima osjetno viši košarkaški IQ. Znam koji su njegovi limiti, ali unatoč njima uspoređivati ga s Bartom jednostavno nema smisla.

 

Košarka je puno više od otvorenog šuta za 3 i slobodnih bacanja

Bart mi je simpatičan momak, ali kvalitetom ne pripada u isti koš. Ne zadovoljava niz važnih košarkaških kriterija – od fizikalija, lateralnih kretnji i obrambene igre do razumijevanja spacinga i ostalih aspekata igre.

Košarka nije samo pogoditi otvorenu tricu i slobodno bacanje. To je skup vještina i odluka koje igrač mora pokazivati tijekom cijele utakmice. Zato mislim da je ova usporedba promašena.

Vidi cijeli citat

Analiza savrsena i Barta da nema ugovor ne bih ostavio u ekipi. Za ove ambicije on nije igrac tog kalibra. Meni se cini da se tu pojavila hrpa novih profila koja prodaje ili forsira neke igrace za koje nema smisla. Kad procitas da bi neki ostavili Cakaruna ili Loncara to govori o elementarnom nepoznavanju kosarke i ambicijama kluba. Samo se nadam da se roster nece lomiti po ,, babi i stricevima" jer ne bu dobro.

Vidi cijeli citat


Iako sam ja napravio nakog podužeg vremena profil, ja sam tu ubiti desetak godina, pa sebe smatram starim forumašem. Ali evo ti kao veliki poznavatelj košarke nađi nam te igrače koji bi zamijenili Lončara recimo a da je domaći. Samo zapamti da igramo tri natjecanja i da nam treba 15 igrača sigurno da bi izgurali sezonu.

  • Najnovije
  • Najčitanije