Cibona 2026/27

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 576
jučer u 13:10

RealLabel19 je napisao/la:

Takvi koji se ne slazu s 3 natjecanja bi bili prvi koji bi ismijavali klub i vlasnika da ispadnemo u 12om mj iz BCLa i igramo premijerku do kraja sezone...

Ovo je optimalna opcija

Vidi cijeli citat


Da se mene pita ja takvima koji se ne slažu s igranjem 3 natjecanja ne bi dozvolio kupnju ulaznica! Ma kaj ulaznica, ne bi im dao ni da gledaju utakmice na tv!

Pišeš optimalna opcija, a nemaš pojma, skupa sa mnom, koga će klub dovesti. S igračima s kojima klub trenutno "raspolaže" objektivno je igrati samo Premijer ligu.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 154
jučer u 13:11

33 utakmice domaćeg prvenstva ...18 ABA....6 BCL ... 57 tekmi ... plus 2-4 kupa.... ukupno cca 60 tekmi ? To ekipa od 15 igrača izdrži ... pogotovo sto domaće prvenstvo možeš odmarati nositelje .. svjedno ti je da budeš i 6 na tablici ... lova neka dođe i ideš na petog a u polufinalu ti je svjedno .. Zadar ili Split 

Toni kukoč
Toni kukoč
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 30
jučer u 13:27

A kej drugi dio ABA Lige bumo odustali? ili nemo igrali jer se nam neda , kolko sam ja skužil tam je još  12  utakmica ili ak prođes Bcl još 6 tekmi  tada nije 60 nek 80 utakmica  al koga to briga glavno da se igra kad bumo trenirali nije bitno. Ljepo je rekel Roko Ukić u jednom podcastu , djete od 16-18 g. treba 1 tekmu tjedno ostalo trening a mi bumo pretvorili igrače u vozače autobusa umjesto košarkaše.  Gazda Mege je puno toga Al zna posao 1 tekma tjedno i  valjda 12 treninga tjedno i izbaciva igrače ko na traci za bilo koji nivo pa čak i za najviši.

Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
jučer u 13:28

Teško je igračima koji igraju BCL i ABU naći motiva igrati premijerku, pogotovo strancima. Trebalo bi kao nekada se priključiti poslije u premijerku. 

Kanonik
Kanonik
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.04.2021.
Poruka: 293
jučer u 13:37

citamsamo je napisao/la:

Warren je napisao/la:

gogsi30 je napisao/la:

Iobit je napisao/la:

E sad ašto se tiče centra, prvi će bit stranac, to sam siguran, Lončar i Čakarun ne ispunjavaju uvjete, ne ispunjavaju, Čakraun je star, Lončar nije taj kvalitet igrača, ostaju ti Ljubičić, Vraneš, Vrankić ako može igrat centra, sve drugo je zauzeto, za Vraneša ne vjerujem da će se vračat, možda najbolje dovest i Ljubičića i Vrankića, sve šta se može, bolje Ljubičić nego Lončar

Vidi cijeli citat


Ko je Vrankić? 

Vidi cijeli citat

 

Josip Vrankić 205, 27 godina igrao u 2. talijanskoj 2 sezone pa 2. španjolskoj zadnje tri sezone, imao ok brojke, ali nije centar. Ovako na yt ne izgleda loše.

Vidi cijeli citat


Ostaje u Spanjolskoj

Vidi cijeli citat

Morali bumo paziti koja imena pišemo. Ovaj Široki crpi ideje za pojačanja s naše teme.🤣

Uzmi Dubelja, Lončara, Barta, Čakaruna itd.🤣

OPG Cibona
Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
jučer u 13:45

Kanonik je napisao/la:

citamsamo je napisao/la:

Warren je napisao/la:

gogsi30 je napisao/la:

Iobit je napisao/la:

E sad ašto se tiče centra, prvi će bit stranac, to sam siguran, Lončar i Čakarun ne ispunjavaju uvjete, ne ispunjavaju, Čakraun je star, Lončar nije taj kvalitet igrača, ostaju ti Ljubičić, Vraneš, Vrankić ako može igrat centra, sve drugo je zauzeto, za Vraneša ne vjerujem da će se vračat, možda najbolje dovest i Ljubičića i Vrankića, sve šta se može, bolje Ljubičić nego Lončar

Vidi cijeli citat


Ko je Vrankić? 

Vidi cijeli citat

 

Josip Vrankić 205, 27 godina igrao u 2. talijanskoj 2 sezone pa 2. španjolskoj zadnje tri sezone, imao ok brojke, ali nije centar. Ovako na yt ne izgleda loše.

Vidi cijeli citat


Ostaje u Spanjolskoj

Vidi cijeli citat

Morali bumo paziti koja imena pišemo. Ovaj Široki crpi ideje za pojačanja s naše teme.🤣

Uzmi Dubelja, Lončara, Barta, Čakaruna itd.🤣

Vidi cijeli citat

 

Auf, pa s tom činjenicom da su se vratili u Abu ti spomenuti ih nebi usrećili baš.

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.343
jučer u 13:48

Ukiliko nekavi dogovori ebventualni sa Marinom Marićem, Krešom Ljubičićem propadnu, ako uopće ih Rozić io razmatra, neznam kakv je Bošnjaku ugovor sa Širokim, i jel on već negdje se dogovrio, ali ako nije, trebalo bi debelo razmislit o tome da se možda bošnjaku da da igra tog centra

Kanonik
Kanonik
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.04.2021.
Poruka: 293
jučer u 13:48

Koja je to logika da je potrebno više utakmica? Što će se zaraditi više novaca s više utakmica? Pemijer liga koju nitko ne želi pratiti ima čak 33 kola prije doigravanja. U završenoj sezoni u Premijerki je Cibona odigrala ukupno 44 utakmice, od njih bi ih pogledao možda za prste jedne ruke. Onda kup, još gore. A ove europske, ako će nas opet Borac i FMP tamburati 30+ u Zagrebu, onda bolje da ih je što manje. Više ùtakmica daje samo više gnjeva i frustracija, a ni centa više love, sponzora i sl.

OPG Cibona
Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
jučer u 13:57

Kanonik je napisao/la:

Koja je to logika da je potrebno više utakmica? Što će se zaraditi više novaca s više utakmica? Pemijer liga koju nitko ne želi pratiti ima čak 33 kola prije doigravanja. U završenoj sezoni u Premijerki je Cibona odigrala ukupno 44 utakmice, od njih bi ih pogledao možda za prste jedne ruke. Onda kup, još gore. A ove europske, ako će nas opet Borac i FMP tamburati 30+ u Zagrebu, onda bolje da ih je što manje. Više ùtakmica daje samo više gnjeva i frustracija, a ni centa više love, sponzora i sl.

Vidi cijeli citat


Dodig je pričao da je ovo malo utakmica šta smo igrali prošle sezone. AI kaže da je želja da bude više publike na domaćim utakmicama. Sad igranjem Abe i BCL plus premijerka zaraditi će se neka lova, mada vjerujem da se broj gledatelj neće naglo povećati nego šta je to bilo do sada, vjerojatno će biti nešto više, ali neće biti nekakva posebna zarada od ulaznica. Dodig ne zna da je zg publika dosta zahtijevna skupina ljudi, ako nema uspijeha nema ni publike na tekmama. Tako da neće se to nešto znatno promijeniti. Ako nova sastavljena ekipa klikne moglo bi biti i veći broj publike, ali nekako sumnjam.

[uredio Warren - 26. lipnja 2026. u 14:01]
David Bowie
David Bowie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 3.364
jučer u 13:58

Bokte, mi ko da idemo na olimpijadu, važno je sudjelovati:). Jesmo li zaboravili što je sport: dobiti svakoga u svako vrijeme na svakom parketu. Igraj natjecanje koje želiš osvojiti i imaš resurse za to. Mi od kluba napravili Sorbonu :)

We can be heroes
  • Najnovije
  • Najčitanije