Danas sam dobio zanimljivu informaciju. Ne znam bi li se smijao ili plakao.
Cibona razmatra dovođenje 29godisnjeg Dubelja koji nikad nije igrao ništa vise od premijerke...
Danas je netko izbacio listu od 18 igrača koji su igrali one godine kad je Cibona igrala 3 natjecanja.
Ovaj slučaj, ako je istina me jako podsjetio na Petra Marica, nešto je znakovito u imenu Petar možda.
Petar Maric je do tog izleta u Cibonu bio prosječan premijerligaski igrač, i u tom trenutku je odigrao sjajnu sezonu u Kvarneru, možda čak i bio MVP. Dovela ga je Cibona u kojoj naravno nije imao tu ulogu kakvu je imao u Kvarneru i brzo se preselio u potpunosti na klupu u svim natjecanjima a na nekima i na tribinu.
nakon te sezone u Ciboni vise nikad nije igrao na razini te sezone u Kvarneru, a ni približno tome. Slična je situacija i s Dubeljom koji godinama igra prvu i drugu ligu i ove je godine iskočio u idealnim uvjetima, vjerujem da bi dolaskom u Cibonu se ponovila priča Petra Marica jer on u Ciboni nikakav poseban status ne može imati a pogotovo ono sto ima u Dubrovniku.
Marin Rozic je s Maricem tada igrao u Ciboni i svjestan je koliko jedna sezona ne odlučuje o onome sto igrac donosi, i bas bi me neugodno iznenadilo kada bi se ovo ispostavilo kao istina.
da je ovako odigrao lani a Cibona igrala ovo sto je igrala ove godine ne bi ništa rekao. Ali sada, iznenađen sam, a zapravo možda i nisam .
edit: isprike, sprda me moj izvor, vidio je da se na forumu danas pisalo o njemu pa se odlučio nasaliti
[uredio m5anjak - 26. lipnja 2026. u 22:02]