Cibona 2026/27

jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.268
jučer u 18:20

Šiško navodno odlazi u Španjolsku ili Italiju. 

ilfenomeno
ilfenomeno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2018.
Poruka: 1.293
jučer u 18:23

jura74 je napisao/la:

Šiško navodno odlazi u Španjolsku ili Italiju. 

Vidi cijeli citat

Di je zapelo sa Mazalinom, Badzimom, Sikiričen i D.Drežnjakon?

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.985
jučer u 18:34

ilfenomeno je napisao/la:

jura74 je napisao/la:

Šiško navodno odlazi u Španjolsku ili Italiju. 

Vidi cijeli citat

Di je zapelo sa Mazalinom, Badzimom, Sikiričen i D.Drežnjakon?

Vidi cijeli citat


Bivši PR to piše po whatsup grupi ..možda bude se on javio pa će reći

mali dućan
mali dućan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.08.2025.
Poruka: 98
jučer u 19:41

Mnogo priče, a malo rada i djela... Najavljivalo se svašta, a svi koji su nešto vrijedili prošle sezone idu. Proračun je smiješan. Bez barem 10 milijuna eura nema jake Cibone, a trebalo bi to ići i na 20. Tek tada se postaje ozbiljan klub.

Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 669
jučer u 19:42

Kako si samo pametan i kako si to pojednostavnio. Ja sam pametniji od tebe pa kažem da bez 50M nema ništa. S tim proračunom bi mogli i na Knickse.

[uredio Mishko15 - 26. lipnja 2026. u 19:43]
johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 154
jučer u 20:57

😀jesi me nasmijao ....bez brige ... hendla se ... najbolje je odraditi sve u tišini ...

Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
jučer u 21:16

Kukao je roza prošle sezone da je bilo problem dovesti igrače jer se ne igra aba, i da su se kasno okupili, sada to više nije problem, pa gdje je sada zapelo, ja sam mislio da će ove sezone to biti puno lakše i da će se po završetku sezone već srediti koji dolazak, a ono ćuna. Možda sam samo nestrpljiv ili samo igrači ne žele doći. Jako mi je čudno da je Robinson tako brzo riješio drugdje angažman a i Šiško kada ga se pitalo na kraju sezone kakve su šanse da ostane bio je jako kisel i škrt na odgovoru. A evo sad lako vjerojatno da odleti za Španjolsku. Nz, možda imaju nekakav problem ostati, možda je trener problem, a možda su i plaćice malo kasnile ili su samo stigle izdašnije ponude.

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.343
jučer u 21:37

Roberson i Šiško su došli samo sa jednim ciljem, oživljavanje karijere kroz platformu koja se zove cibona, i evo oživil su, ovaj u Rumunjsku dje su pare dobre a đe će ovaj boga pitaj, ako ostane vjerujem da će bit samo zato što nije našo ništa drugo a da mu paše i da je dobor prošoo

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.373
jučer u 21:56

Danas sam dobio zanimljivu informaciju. Ne znam bi li se smijao ili plakao. 
Cibona razmatra dovođenje 29godisnjeg Dubelja koji nikad nije igrao ništa vise od premijerke... 

Danas je netko izbacio listu od 18 igrača koji su igrali one godine kad je Cibona igrala 3 natjecanja. 

Ovaj slučaj, ako je istina me jako podsjetio na Petra Marica, nešto je znakovito u imenu Petar možda.

Petar Maric je do tog izleta u Cibonu bio prosječan  premijerligaski igrač, i u tom trenutku je odigrao sjajnu sezonu u Kvarneru, možda čak i bio MVP. Dovela ga je Cibona u kojoj naravno nije imao tu ulogu kakvu je imao u Kvarneru i brzo se preselio u potpunosti na klupu u svim natjecanjima a na nekima i na tribinu.
nakon te sezone u Ciboni vise nikad nije igrao na razini te sezone u Kvarneru, a ni približno tome. Slična je situacija i s Dubeljom koji godinama igra prvu i drugu ligu i ove je godine iskočio u idealnim uvjetima, vjerujem da bi dolaskom u Cibonu se ponovila priča Petra Marica jer on u Ciboni nikakav poseban status ne može imati a pogotovo ono sto ima u Dubrovniku.


Marin Rozic je s Maricem tada igrao u Ciboni i svjestan je koliko jedna sezona ne odlučuje o onome sto igrac donosi, i bas bi me neugodno iznenadilo kada bi se ovo ispostavilo kao istina.

da je ovako odigrao lani a Cibona igrala ovo sto je igrala ove godine ne bi ništa rekao. Ali sada, iznenađen sam, a zapravo  možda i nisam .

 

edit: isprike, sprda  me moj izvor, vidio je da se na forumu danas pisalo o njemu pa se odlučio nasaliti

[uredio m5anjak - 26. lipnja 2026. u 22:02]
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.343
jučer u 22:07

Nema Dubelj šta tražit u ciboni

 

 

 

[uredio Iobit - 26. lipnja 2026. u 22:07]
  • Najnovije
  • Najčitanije