johnwick je napisao/la:
Zato se igrači ne potpisuju 1+1 ....Sisko kad je dolazio u Cibonu da oživi karijeru trebao je potpisati trogodišnji ugovor ....u biti svi perspektivni igrači koji kreću u karijere bi trebali imati duže ugovore ..... za klub je to najjeftinije ... zadnja godina je transferna da klub uzme proviziju ... a igrač ima sigurnost na duži rok i u slučaju ozljede lova kapa i ima vremena se vratiti u rotaciju
Vidi cijeli citat
A sto da sa Siskom nije upalilo oživljavanje karijere pa smo ostali s trogodišnjim ugovorom ?
jedini razlog osvajanja titule ove godine je Zan Mark Sisko. Ima li itko da sumnja u tu činjenicu.
kad je bio povrijeđen sam Bog (i trogodišnji ugovor) je sačuvao Rudeza od otkaza.
Sad ćemo platiti nekog Amerikanca 250.000€, i dobit mačka u vreci. Umjesto da matchiramo siskovu ponudu osim ako ona ne ide u nebesa sto opet ne vjerujem.
jedini igrač iz prošlosezonske ekipe koji mora ostati je Sisko, Serdarusic, Palokaj, Lončar, Bart, Katanovic i ostali nabrojani su samo pomoćna radna snaga.