pasivac je napisao/la:
Ovaj dino bilich je najobičniji hejter. Jučer gledam kak Šarić ide na klupu i za par minuta ga trener naglo vraca u igru i ostaje do kraja. Trenutno je u TOP 3 igrača sigurno u ekipi, ovi jučer su presmiješno izgledali oko njega. Čovjek igra i obranu i napad uz brzu tranziciju na obje strane, pa treba to moć odradit kako on odradi.
Dario je odličan, vjerujem da će svaku tekmu rasti još više
Vidi cijeli citat
Ja vjerujem da će Dario samo tako profitirat od jednog, praktički slobodnog, ljeta ove sad 2018. Neće sad magično dobit 10 centimetara vertikalno, ali neke fizičke aspekte on svakako može dignut na višu razinu od ove sad. Dečko praktički nije imao slobodno ljeto od tamo 12e godine, mislim da će to njemu godit najviše od svih naših.