giricek rastura.....

Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 8.488
31. listopada 2002. u 04:31
3 minute prije kraja,dallas - memphis 106:102 , giricek 29 koseva!!!
31. listopada 2002. u 04:32
zavrsila utakmica

dallas - memphis 119:108

giricek najbolji strijelac utakmice sa 29 koseva i 5 skokova.samo neka tako nastavi
americki komentator ga pohvalio za vrlo dobru igru u obrani i dobar sut (10/13).
Jale3
Jale3
Mali dioničar
Poruka: 5.240
31. listopada 2002. u 10:03
Stvarno imao si dobar "nos" sto se tice njega. Mogao bi biti odlican ove sezone
Barbie, Winx, Bratz, Hello Kitty, Dora...
sjajno sjajno
zaboravio sam pohvaliti Giru ali sve to ce malo vrjedit ako ne nastavi barem upola dobro CJELU sezonu, no valjda hoce
usput Mr.West je doveo jos jednog igraca koji je super dobro igro za Clipperse u predsezoni 203 SF Mike Batiste i on ce nazalost sigurno uzeti bar nekoliko minut koje bi bile za Giru da njega nisu naknadno dodali
PS Sundov taj decko mora promjenit svoju zivotnu filozofiju ali nikad nece dobit pravu sansu

31. listopada 2002. u 16:06
na vijestima je pala nekakva usporedba s iversonom u smislu postignutih koseva u debi-nastupu...
nisam cuo sve,ali nesto u stilu "rijetko tko je uspio u debiju postici toliko koseva (iverson 31, cini mi se??)"

bravo gira
31. listopada 2002. u 16:20
slazem se sa hoopsom,bilo bi vec super ako gira na kraju sezone ima prosjek od 14 ili 15 koseva.sto me najvise raduje je cinjenica da je on pokazao da ima killer mentalitet i muda.usao je ponovo u igru kod rezultata 100-80 za dallas,giricek je okrenuo utakmicu,tako da je 4 minute prije kraja rezultat bio 106:102.u tom razdoblju je postigao 15 (ili 17) koseva.wesley person je potpuno podbacio,slicno***erson.jedino se jos nije navikao na neke "sitnice".tako je npr 2-3 puta nagazio na autliniju kada je uputio sut za tricu iz kornera.
Poruka: 554
31. listopada 2002. u 23:30
BRAVO ZA GIRICEKA!!!
nevjerovatno, ko je to predvidio recimo godinu dana unazad.
Poruka: 126
02. studenog 2002. u 03:12
druga tekma
poceo je ko starter!!!!!!
dobio 2 osobne u pet minuta ,pa na klupu 0 -1 FG
u drugoj cetvrtini pogodio dva slobodna , FG 0-3 i jos jedna osobna u zadnjoj minuti i pol imao dva skoka