HKS

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.612
26. svibnja 2026. u 22:30

bogte, ovi voze unazad... jos malo pa cemo za pogledat finale play offa lige morat nabavit satelitske antene

Ferata
Ferata
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.03.2015.
Poruka: 1.543
27. svibnja 2026. u 07:00

John Q je napisao/la:

sportskiznalac je napisao/la:

Pise na HKS-u da Zonasport tv prenosi zavrsnice za juniore i kadete. Zna li netko koja je to tv?

Vidi cijeli citat


Imaš tog samo na EON TV i A1 tv ...preko max tv nema ...mislim debilana ali to je HKS 

Vidi cijeli citat

...ali pod uvjetom da nije Zonasport 2, taj kanal ima samo online stream uz plaćanje

Na brodu je sve super, samo kapetan Kuka
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 573
29. svibnja 2026. u 21:52

Stvarno ne znam dal nas savez namjerno jbe il uopće nisu svjesni što rade!!!??? Pa završnicu PH za mlađe kategorije malo prenose na hks tvu, pa onda malo ne prenose, nego kadetsko finale, mislim i juniorsko, udijele nekoj tv koju valjda nitko živ ne može gledati!!!??? Ali zato veliko hvala lokalnoj splitskoj tv, SLM Split Ball , putem koje se moglo gledati kadetsko finale. Slika i ton za prste polizati 👌...

[uredio Kuki Route 66 - 29. svibnja 2026. u 22:27]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
29. svibnja 2026. u 22:15

Tu "lokalnu tv" ti vodi tata od braće Maher.

 

Tamo imaš snimke utakmica ove i prošle sezone U17, U15, U13 Splita

[uredio Jotojoto - 29. svibnja 2026. u 22:16]
obećao sam adminu da ću biti dobar
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
05. lipnja 2026. u 22:20

Navijanje "Ubi, ubi, ubi tovara" me izuzetno smeta, jer se zna da "tovar" u tekstu nije domaća životinja nego osoba iz Dalmacije.

Nikada publika KK Splita ni KK Zadra nije navijala "Ubij purgera". Svi vrijeđaju ali, nitko, osim Zagrebačkih i Riječkih navijača ne poziva na ubojstvo. Nekultura i poziv na ubojstvo nemaju dodirnih točaka. "Gazi, gazi, gazi purgera znači pobijedi ga što večom razlikom". Poneki zagriženi navijač to može protumačiti i kao "udari nogom" ali, to nije smisao teksta i svakako nije poziv na ubojstvo.

Najgore je što to Savez takvo navijanja ne kažnjava visokim novčanim kaznama i pražnjenjem tribina.

U Republici Hrvatskoj se broj ubojstava kontinuirano povećava, ovakvo navijanje to dodatno relativizira među najmlađom i mladom populacijom.

Samo nam treba da navijači počnu ubijati one druge navijače ili čak i građane rodom iz drugih gradova/dijelova Hrvatske. Nije nam dosta jedan Luka Ritz.

[uredio Fabjan - 05. lipnja 2026. u 22:28]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
05. lipnja 2026. u 22:24

Fabjan je napisao/la:

Nikada publika KK Splita ni KK Zadra nije navijala "Ubij purgera". Svi vrijeđaju ali, nitko, osim Zagrebačkih i Riječkih navijača ne poziva na ubojstvo. Nekultura i poziv na ubojstvo nemaju dodirnih točaka. 

Najgore je što to Savez takvo navijanja ne kažnjava visokim novčanim kaznama i pražnjenjem tribina.

U Republici Hrvatskoj se broj ubojstava kontinuirano povećava, ovakvo navijanje to dodatno relativizira među najmlađom i mladom populacijom.

Samo nam treba da navijači počnu ubijati one druge navijače ili čak i građane rodom iz drugih gradova Hrvatske. Nije nam dosta jedan Luka Ritz.

Vidi cijeli citat

Ma di si ti zaluta?

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
05. lipnja 2026. u 22:24

Sve dok huligane nazivate navijačima, neće biti pomaka. 

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
05. lipnja 2026. u 22:24

Zaluta sam jer mislim da bi HKS treba nešto poduzet oko ovoga.

I nadodao sam početak teksta, da bude jasnije,

[uredio Fabjan - 06. lipnja 2026. u 13:19]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
05. lipnja 2026. u 22:25

Fabjan je napisao/la:

Mislim da bi HKS treba nešto poduzet oko ovoga.

 

Vidi cijeli citat

A sto ce poduzet? To je dio folklora, masa vice i mos se slikat

[uredio xxx01 - 05. lipnja 2026. u 22:26]
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
05. lipnja 2026. u 22:27

Kaznit novčano Cibonu i ubuduće praznit tribinu.

 

Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
  • Najnovije
  • Najčitanije